Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: PC pro HTPC v ceně nad 30 000 Kč

Nováček Avatar uživatele newek23
    Registrace
    Oct 2012

Zaměření pro: HTPC

Platforma: Intel
    Operační systém: Windows 7, nebo 8 x64
    LCD monitor: bez LCD

Zdravím, stavím si HTPC na filmy a hry. Skládám jej ze starších i nových komponent. Co myslíte je to odladěný? http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?eid=104145 Musí to být úplně tiché budu na tom hrát hry jako Battlefield3, Bioshock3, Codčka, Skyrim, DiabloIII, Wow. Díky za rady

PS: zvukovku chci propojit se zesilovačem přes optiku, bude stačit integrovaná, nebo vyměnit?

PS2: Nějakej typ na kvalitní TV kartu?
    Naposledy upraveno uživatelem newek23: 01-11-2012 v 07:19
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

A co do toho budeš mít za grafickou kartu? Ta integrovaná Intelácká je totiž strašná slabota. Já mám C2D E6600 a Nvidii 9800GTX+ (přejmenovaná na GTS250) a singl BF3 mi jel docela v pohodě (i když to není nic extra), takže bych vzal minimálně něco obdobného výkonu a pokud i do budoucna počítáš s tím, že budeš chtít hrát nové budoucí tituly, tak radši něco ještě výkonějšího... Tady ale je potřeba vědět, kolik peněz jsi ochotnej za grafiku dát.

Registrace
    Oct 2012

Zdravím,
    grafika v seznamu je. Mám tam hozenou Asus GTX66O DCII, která si myslím bude stačit docela v pohodě na Full HD. Spíše potřebuji poradit se zvukovou kartou a nějakou TV kartou.

Registrace
    Jun 2008

Aha, přehmat . Pod seznamem výrobků v košíku máš tlačítko Odkaz na košík, které ti vygeneruje ten odkaz a to je to, co nám musíš poslat.

Registrace
    Oct 2012

moc omlouvám :-) Tak snad už se budete moci kouknout http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...T011LIS01131B0

Registrace
    Jun 2008

Co se zatím tohohle košíku týká, tak tu desku nemají skladem a to už nějakou dobu, tak bych se jich určitě zeptal na to, kdy je neskladní. Jako SSD bych určitě vzal Crucial M4, Samsung 840 nebo Intel 520 v 64GB verzi. A zdroj máš strašně předimenzovanej... procák si vezme max 77W, grafická cca max 150W, něco pro ostatní komponenty a když si to spočítáš dohromady...

Registrace
    Oct 2012

No budu to kupovat na Novým Zélandu, kde momentálně žiji. Na ebay, nebo amazonu by to skladem být mělo snad všechno. Jinak zdroj je z mé minulé sestavy. Vím, že je to overkill jako prase, ale teď si do nové sestavy beru AX1200i a tento se mi nechce prodávat, tak pro něj mám využití zde. Alespoň pojede téměř většinu času i po OC procesoru pasivně. Jinak proč ne tento SSD, podle testů si vede velice dobře. Co ta integrovaná zvukovka a TV tuner? Nějaký tip?

Podobná témata

1. PC pro HTPC v ceně 12 500 - 15 000 Kč
    Od walltar v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 25-02-2013, 00:29
  2. PC pro HTPC v ceně 5 000 - 7 500 Kč
    Od Strnic v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 09-02-2011, 22:37
  3. PC pro HTPC v ceně 5 000 - 7 500 Kč
    Od Sc@rY v sekci PC - nová sestava