reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problem s instalaci windows 7

Fry (69)|4.11.2012 12:28
Caute, mam doma pc kde je nainstalovany windows xp 32 bit a mam to pc zavirovany. Chtel bych tam dat Windows 7, ale vzdy jen mi to napise stiskem libovolne klavesy nactete cd/dvd.. tak dam mezernik, napise to starting windows, pak tam nabihaji takove ty zelene carky a ted se rozsviti modra obrazovka jak pri instalaci windows 7, ale nedobehne ta tabulka nikdy abych mohl zvolit nainstalovat... Je potreba prvni nejak ten windows XP z pc odebrat než přejdu na W7 ?? Mam RAM 2 GB, procesor AMD 2.6 Ghz, Grafika 256 Mb, HDD 250 GB .. Díky a popřípadě jak.
VencaX (3686)|4.11.2012 12:50
Neni potřeba odebírat Windows XP ani před instalací ani při instalaci (tedy za předpokladu, že je nechceš instalovat na stejný oddíl na disku). Pokud máš staženou verzi Windows 7, tak je možné, že je poškozená ta verze, nebo máš poškozené DVD, ale s tím my tady neradíme.
Fry (69)|4.11.2012 14:10
Temu dvd určo nic není, a určitě bych zase chtěl instalovat windows do C:/ a zajimalo by mne jestli jde pres ms dos zformatovat C:/ kdyz je na nem windows, a jestli to jde jen v offline rezimu nebo i kdyz jsem na plose, potrebuju totiz to windows 7 nejak z tama odinstalovat ale nevim jak.