reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Po aktualizacii ZoneAlarm nenabehne windows

kasr (9)|9.11.2012 10:49
Vcera som aktulizoval zonealarm a po restarte mi zostane system visiet na modrej obrazovke s napisom vitajte. Ked dam posledna znama konfiguracia-to iste. Ale nudzovy rezim bezi normalne. V nudzaku som odinstaloval zonealarm toolbar,zone alarm odinstalovat nejde. Skusil som sken avastom na virusy-nic. Chcel som spustit aj test po restarte,ale ten sa nespusti. Co by som este mohol skusit? Opravit niejako registre?
Salamander (6177)|9.11.2012 11:52
co zkusit opravu systemu z instalacniho DVD?
kasr (9)|9.11.2012 12:16
Som blby,ale ked dam opravit tak mi vyskoci iba prikazovy riadok-windows a neviem,aky zadat prikaz.
r34ktor (7477)|9.11.2012 12:45
Zkoušel jsi obnovení systému do doby před updatem?
kasr (9)|9.11.2012 13:02
Obnova nefunguje.
Tak mi bezi obnova z cd-musel som ist dalej,akoze instalovat windows a potom r opravit. Dufam. ze to tym nedokaslen. Minimalne si rozbijem grub, ale to opravim. Neviem,ci nebolo lepsie skopirovat kopiu registrov do registrov. No, co uz pouzil som taku cestu.. Ale vôbec nechapem, ze aktualizacia zonealarm mohla takto rozbit system. A hlavne som reinstaloval asi pred 2 tyzdnami.
r34ktor (7477)|9.11.2012 15:23
Teď už je na to pozdě, ale v nouzovém režimu se dala použít deinstalační utilita ZA.
kasr (9)|9.11.2012 16:13
Tak mi uz bezi,sice neni to 100 %,musel som preinstalovat drivery grafiky a pytalo to este niejaky status.msi, ale nakoniec som zistil,ze to je od tlaciarne,na cd som ho nasiel a spustil. Chcel som sa vyhnut tomuto sposobu,ale nakoniec to celkom dobre dopadlo.Dokonca instalacka ani nerozbila grub, mbr ostal neporuseny. Ale nedokazem pochopit,ako zone alarm moze rozbit system-ponuklo mi aktualizaciu a nainstalovalo niejaky zone alarm check point. Tak som do buducnosti radsej zakazal cez regino instalaciu tohto programu,aby nahodou to nespustil syn."C:\Program Files\CheckPoint\Install\Launcher.exe" "C:\Program Files\CheckPoint\Install\Install.exe" /r /c "C:\Program Files\CheckPoint\Install\Install.xml"
Salamander (6177)|9.11.2012 17:01
ono je uplne nejlepsi si nekam zalohovat obraz disku a v nejhorsim to nahodis z nej :)