Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 39 z 39

Téma: Herní sestava 20000 - 25000

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Deska je to kvalitní a velmi dobře vybavená, ale není moc vhodná pro OC.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2012

Zdravim,
    tak po mesici mensi update... Protoze se nemuzu uplne vysat z penez, kupuju sestavu postupne, a uz mam doma
    case: Fractal Design Define R4
    procesor: Intel Core i5-3570K BOX,
    chladic: Gelid Solution Tranquillo rev.2 a
    disk: WD Caviar Blue 1TB.

Vzhledem k tomu, ze mi dnes pristala na ucte vyplata, jde se na dalsi varku :-)

Zjednodussim to... tady je vysledna sestava... a myslim si, ze uz snad finalni.... RAMky jsem vymenil za levnejsi... bylo mi receno, ze ty Crucialy, ktere tam byly predtim jsou zbytecny luxus, a vybral jsem jinou desku.

http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...011O1X011QKV01

Ale porad nevim co k tomu za grafiku.... nic ostatniho uz bych nechtel menit, prijde mi to jako dobra sestava.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Co teda aspon tyhle Crucialy? Jsou levnejsi nez ty Kingshity co tam mas ted. http://www.alfacomp.cz/php/product.p...00821Y51SR1HIW navic tam mas jenom 1333MHz ...
    Deska ok, ale mATX ... jestli ti to nevadi

Nováček
    Registrace
    Nov 2012

ma mATX nejake dalsi nevyhody krom slabsiho proudeni vzduchu a tim horsiho chlazeni? Na tomhle ASUSu se mi libi moznost dobryho taktovani a cena... jestli mi nekdo doporuci dobre taktovatelnou ATX desku do 3000 nebudu se zlobit

ty RAMky nevypadaji spatne.. diky A nebo jsem premyslel o 1x 8GB... a pozdeji upgrade na 16. Jaky je rozdil mezi 2x4GB a 1x8GB?
    Naposledy upraveno uživatelem Dotgot: 07-12-2012 v 18:14

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Dotgot Zobrazit příspěvek
    ty RAMky nevypadaji spatne.. diky A nebo jsem premyslel o 1x 8GB... a pozdeji upgrade na 16. Jaky je rozdil mezi 2x4GB a 1x8GB?
    mas tam 4 sloty na ramky, takze klidne tam dej 2x4 a casem to muzes rozsirit na tech 16
    rozdil je v rychlosti, viz. http://www.svethardware.cz/slovnik/d#dual-channel

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

ma mATX nejake dalsi nevyhody krom slabsiho proudeni vzduchu a tim horsiho chlazeni? Na tomhle ASUSu se mi libi moznost dobryho taktovani a cena... jestli mi nekdo doporuci dobre taktovatelnou ATX desku do 3000 nebudu se zlobit
    No, je sice 90 Kč přes , ale tahle deska je na taktování opravdu slušná... http://www.alfacomp.cz/php/index.php...SearchSubmit=1

Registrace
    Feb 2008

By mě zajímalo co je na těch Crucialech luxusního a zbytečného a mATX deska na OC zrovna ideální taky není ... v podstatě jsi si odpověděl sám - horší chlazení a proudění vzduchu

Nováček
    Registrace
    Nov 2012

Citace Původně odesláno od VencaX Zobrazit příspěvek
    No, je sice 90 Kč přes , ale tahle deska je na taktování opravdu slušná... http://www.alfacomp.cz/php/index.php...SearchSubmit=1
    90kc?! ne to nejde :-D ... Super, diky moc.

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    By mě zajímalo co je na těch Crucialech luxusního a zbytečného a mATX deska na OC zrovna ideální taky není ... v podstatě jsi si odpověděl sám - horší chlazení a proudění vzduchu
    to nevim, rekl mi to nekdo na foru PCT... nevim jak moc velky magori tam jsou

Registrace
    Feb 2008

to nevim, rekl mi to nekdo na foru PCT... nevim jak moc velky magori tam jsou
    Obecně se hodí vyšší frekvence a nižší latence modulů RAM ... rozdíl ceny je min. a při OC se Ti to určitě hodí.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Herní PC sestava
    Od r3pel v sekci PC - archiv
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 16-07-2009, 00:27
  2. Herní sestava pro LCD 19'
    Od Fipkus17 v sekci PC - archiv
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 23-06-2009, 21:37
  3. low end herní sestava do 10.000,-
    Od lukin79 v sekci PC - archiv
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 19-04-2008, 19:33
  4. Sestava do 20000,- Bez monitoru zhodnotíte?
    Od Fali77 v sekci PC - archiv
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 08-09-2006, 08:58