reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Asus Maximus V Formula - Bluetooth

OdMajkla (369)|18.11.2012 21:18
Ahoj,
jak známo, tahle deska má přídavný čip na wi-fi a bluetooth.
Čip jsem dle návodu namontoval na desku. Konektory k wi-fi jsem zapojil, ale vnější antény zapojené nemám. Doma je to zbytečnost.
Na asus.com je psáno, že se prvně mají instalovat ovladače bluetooth a poté wifina.
Takže instaluji ovladače od bluetooth, a na konci mi vyskočí hláška, že k dokončení instalace je potřeba aktivovat bluetooth pomocí bezdrátového přepínače. A ???? Kde ho mám na PC hledat ? Notebooky ho mají. Ale na stolním PC není žádnej takovej přepínač. Na desce jej taky nevidim. A bez toho instalaci nedokončím. Mohl by někdo poradit ?

Druhej problém je ten, že po zkoušení instalace těchto ovladačů se mi PC restartovalo, a obchází to nastavení bootování v biosu. To znamená, že ačkoliv mám v biosu nastavený bootování z disku a tedy na systém, tak mě to naskočí na černou obrazovku s hláškou, abych restartoval pc, a zvolil jednotku na bootování, a nebo vložil bootovací medium. Pak musim restartovat pc čumflem, a najet do biosu, a niž bych cokoliv měnil ( nastavené bootování je ) tak jen dám F10 a PC najede normálně. Věděl by někdo kde je problém ?

Celá sestava je :
Asus Maximus V Formula
Core i7 3770K
Gigabyte 670GTX
Corsair Dominator 8 Gb 2133 MHz
OdMajkla (369)|27.1.2013 10:15
To fakt nikdo neví ?????? :rolleyes::mistake