reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Software: Nelze se prihlasit na WIFI,něco jsem tam poklikala

Neregistrovaný (0)|22.11.2012 17:54
Tazatel: Kate

Znění dotazu: Zdravím lidi, mám dotaz.. Mám domácí síť wifi, a soused se mi na ni přihlašoval :D (jednou jsem mu dala heslo, v nouzi, a teď už nechci aby se mi tam pořád přihlašoval...)Tak jsem tam nějak chtěla změnit to heslo a něco jsem tam poklikala, přepsala. :-/abych to nějak zakázala a nemohl se tam nadále přihlašovat... A najednou jsem odpojená a když dám připojit se k naší síti tak- Windows se nemohl připojit k síti... Ani to nechce to heslo.. Akorát když v seznamu sítí na tu naši sít kliknu pravým tlačítkem a ve vlastnostích mám připojení a zabezpečení... napadlo mě tam napsat nějaký klíč k zabezpečení sítě. nevím jaký. ale fakt si nevím rady co teď... Na druhém noťasu to funguje všechno.. S compama mi to docela jde, ale tady Jsem fakt v koncích, prosím poraďte někdo. Díky moc

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: Acer , Windows 7
durib (1141)|22.11.2012 18:54
[QUOTE=Neregistrovaný;519217]napadlo mě tam napsat nějaký klíč k zabezpečení sítě. nevím jaký.[/QUOTE]
Napiš tam stejné heslo, jako jsi napsala do toho routeru. Taky je možnost tu síť smazat a znova se na ni připojit- tentokrát to bude chtít samo heslo.
robky (3195)|22.11.2012 20:21
Ako najrozumnejší sa mi javí reset routru a nové nastavenie - samozrejme s novým heslom ;)
durib (1141)|22.11.2012 20:43
[QUOTE=robky;519225]Ako najrozumnejší sa mi javí reset routru a nové nastavenie - samozrejme s novým heslom ;)[/QUOTE]
a mě zase ne, protože [QUOTE=Neregistrovaný;519217]Na druhém noťasu to funguje všechno.. [/QUOTE]
A nechci tu potom řešit další téma: nejede internet- co s tím?
robky (3195)|22.11.2012 20:49
Z popisu nie je jasné, či menila nastavenia v routri alebo v pc.:notsure


Ak nezmení nastavenia routra, tak sa sused bude veselo pripájať ďalej .....