Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Změna skříně - bude to asi nutné :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Zdravím všechny, mám skříň Thermaltake M9 (http://interlink.tsbohemia.cz/ca-cas...je_d70556.html) a asi mi praskne(viz foto) mám v ní dvě grafifiky v sli, k tomu chladič cpu geminII, ale o ten by ani nešlo, spis o ty grafiky, protože na spodni můžu mít jen originální chladič, který docela řve a nic jinýho tam asi nenarvu, chtěl bych teda, ještě jeden accelero s modulem nebo větrákem, ale nevleze se, vše je způsobeno nejspíš nízkým posazením druhého pci-e slotu který je na 6 ze 7 slotu, poraďte mi prosím nějakou skříň za rozumnou cenu, ke tohle všechno narvu, už jsem slevil z gemina na ninju, ale to jen kvuli přístupu atd, neřeší to chlazení grafik, což je potřeba u 8800gts v sli při dnešních nárocích, děkujiKlikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: CIMG0093.JPG 
Zobrazení: 172 
Velikost: 2.47 MB 
ID: 27209

Mám zálusk na coolermater haf 922 nebo 942, ale nevím jestli to pomůže
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele hugostieglitz
    Registrace
    Feb 2011

potřebuješ typ "big tower" nabídka je široká

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Ještě mě napadl nějaký jiný chladič grafiky, který je jen přes 2 sloty a uchladí to bez zbytečného řevu, byla by to levnější varianta. Jakou máš ty case, pro inspiraci :-)

Nováček
    Registrace
    Aug 2014

Mám takovej dotázek, vážení. Hodlám dělat upgrade a přesun stávajících střev do nové bedny. Už jsem psal jinde, ale za zeptání nic nedm. Sháním skříň s podporou větrání v horní části. Díval jsem se na booth.cz, protože tam chci nakoupit zas něco za body (pokud možno, moc jich nemám) a nevím, kterou si tam vybrat, aby tomuto požadavku vyhovovala. Na některých to není moc vidět, jiné stojí zbytečný balík

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

Já mám tuto a sem s ní spokojený http://www.czc.cz/silentiumpc-gladiu...148582/produkt

Podobná témata

1. Skříně: Potřebuji pomoc s výběrem PC skříně
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-10-2014, 20:06
  2. Pomoc prosim nutne (grafika)
    Od rokos v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 33
    Poslední příspěvek: 18-02-2008, 22:01
  3. LCD: Pls nutně pomoc LCD samsung
    Od Creamz1 v sekci Monitory