reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Změna skříně - bude to asi nutné :-)

Hulbon (87)|24.11.2012 17:42
Zdravím všechny, mám skříň Thermaltake M9 (http://interlink.tsbohemia.cz/ca-case-thermaltake-vi1000bns-m9-bez-zdroje_d70556.html) a asi mi praskne(viz foto) mám v ní dvě grafifiky v sli, k tomu chladič cpu geminII, ale o ten by ani nešlo, spis o ty grafiky, protože na spodni můžu mít jen originální chladič, který docela řve a nic jinýho tam asi nenarvu, chtěl bych teda, ještě jeden accelero s modulem nebo větrákem, ale nevleze se, vše je způsobeno nejspíš nízkým posazením druhého pci-e slotu který je na 6 ze 7 slotu, poraďte mi prosím nějakou skříň za rozumnou cenu, ke tohle všechno narvu, už jsem slevil z gemina na ninju, ale to jen kvuli přístupu atd, neřeší to chlazení grafik, což je potřeba u 8800gts v sli při dnešních nárocích, děkuji[ATTACH=CONFIG]27209[/ATTACH]

Mám zálusk na coolermater haf 922 nebo 942, ale nevím jestli to pomůže
CIMG0093.JPG
hugostieglitz (907)|24.11.2012 17:57
potřebuješ typ "big tower" nabídka je široká
Hulbon (87)|24.11.2012 19:11
Ještě mě napadl nějaký jiný chladič grafiky, který je jen přes 2 sloty a uchladí to bez zbytečného řevu, byla by to levnější varianta. Jakou máš ty case, pro inspiraci :-)
NalitýUmělec (9)|12.8.2014 19:53
Mám takovej dotázek, vážení. Hodlám dělat upgrade a přesun stávajících střev do nové bedny. Už jsem psal jinde, ale za zeptání nic nedm. Sháním skříň s podporou větrání v horní části. Díval jsem se na booth.cz, protože tam chci nakoupit zas něco za body (pokud možno, moc jich nemám) a nevím, kterou si tam vybrat, aby tomuto požadavku vyhovovala. Na některých to není moc vidět, jiné stojí zbytečný balík
Jech Josef (206)|12.8.2014 20:47