Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 14 z 14

Téma: Notebook v ceně 12 500 - 15 000 Kč

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

Primární požadavky: vysoký výkon – Co nejlepší herní zážitek za nízkou cenu.

Další komentář:
    Zdravím,
    nedávno se mi povedlo po 3x vyreklamovat notes a rohod jsem se že si za ty peníze koupím jinej.
    Dostal jsem se k těmto dvoum možnostem: http://www.alfacomp.cz/php/product.p...00000000001NZM
    http://www.alfacomp.cz/php/product.p...00000000001S04
    Pokud víte o lepším zak ho napište ale cena by neměla přesáhnou 16 tisíc. Tech 16k není mrtvá hranice pokud to bude fak velkej rozdíl jen za nějákých pár stovek tak to doplatím ale pokud bych díky tomu měl získat jen 0,001% výkonu navíc tak to fakt ne. Dík za všechny odpovědi.
    Naposledy upraveno uživatelem LamasroCZ: 30-11-2012 v 17:59
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Košík nefunguje.
    Já osobně bych v tuhle chvíli šel do nového Lenova Z500. Popřípadě do některé ze starších Z580. Slušná kvalita za slušnou cenu.

Zajímavě vypadá i tenhle, ale je použitý a jen s 21 měsíční zárukou.

Celkově jde ale jen o moje doporučení z hlediska cena/výkon/kvalita.

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

To co jsem vybral mi příjde lepší.

Registrace
    Jun 2008

Proč byl tvůj notebook 3x na reklamaci? A co to vlastně bylo za notebook? Já bych se tomu snažil vyhnout, tedy vybrat něco aspoň trochu kvalitního.

Co se týká tvého výběru... jeden z nich je Acer a s těmi výkonými mám dost špatné zkušenosti z poslední doby...
    Ten druhý je HP, na čemž by nebylo nic špatného, ale jestli předpokládám správně a ty chceš notebook na hry, tak 7650M je ještě slabší než GT630M.

Já osobně bych se díval po modelech s GT635M, GT640M a 7730M. 7730M je mimo tvojí cenovou kategorii... a až tak obrovský rozdíl mezi GT635M a GT640M není. Samozřejmě přemlouvat tě nebudu, je to tvoje rozhodnutí. Za tu cenu stejně nic jiného než Acer neseženeš, pokud chceš minimálně GT640M.

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

No převážně kvuli sekání se kvuli prachu a jednou mi tam haproval celej win. Je to Acer aspire 5551G. V té době to sice neboly dělo nebo tak ale za ty prachy.. Jak jsi to myslel že máš "špatné zkušenosti z výkonem"? A ano předpokládáš správně na hry. Ale nemůžu si moc vyskakovat s cenou. Nemyslím si že za 16 tisíc seženu notes s lepší grafikou od HP než jsem vybral. No a notebook s GT635M bych asi vybral tento http://www.alfacomp.cz/php/product.p...00812K30CE1SE5

Registrace
    Jun 2008

"špatné zkušenosti z výkonem"? O tom vůbec nemluvím. Mluvím o "výkonných" Acerech zákazníků, které mi prošly rukama... opravdu žádná sláva.
    Ano HP s lepším výkonem neseženeš, ale opravdu si myslíš, že HP je nějaká výhra? HP je jen průměrný výrobce průměrných notebooků. Ano, sice mívají poměrně slušné pevné šasi (řada ProBook), ale to je asi tak všechno.
    Asus K-serie bych si rozhodně nepořídil. Jeden už jsem měl sám a spokojený jsem s ním nebyl a dálších "pár" na opravě už jsem jich taky měl... mají většinou špatně dimenzované chlazení na výkonější komponenty modely (viz. třeba ten co jsi poslal).

Ale co, třeba zrovna natrefíš na bezproblémovej kousek .

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

Takže kteréj z těch tří si mám vybrat : http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...=_1NZM1S041SE5
    Nebo je něco lepšího?

Registrace
    Jun 2008

Já osobně bych byl pro http://www.alfacomp.cz/php/product.p...0&SearchType=1. Oproti Asusu je to prakticky rovnocený soupeř - výkonově. Z tebou vybraných já osobně bych šel do Asusu, pro mě je to "nejmenší zlo" z těch 3.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Matherdet
    Registrace
    Apr 2011

Přihodím jednu rozumnou myšlenku: chceš hry?pořiď si PC.

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

Citace Původně odesláno od Matherdet Zobrazit příspěvek
    Přihodím jednu rozumnou myšlenku: chceš hry?pořiď si PC.
    Ne potřebuju notes. Jak do školy tak pro ostatní věci jako třeba sledování filmu z postele :-). Musím mít notes do školy.

- - - - doplněno - - - -

Citace Původně odesláno od VencaX Zobrazit příspěvek
    Já osobně bych byl pro http://www.alfacomp.cz/php/product.p...0&SearchType=1. Oproti Asusu je to prakticky rovnocený soupeř - výkonově. Z tebou vybraných já osobně bych šel do Asusu, pro mě je to "nejmenší zlo" z těch 3.
    V tomto se moc nevyznám ale není ta síťovka pomalá?
    Naposledy upraveno uživatelem LamasroCZ: 30-11-2012 v 22:44

Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od LamasroCZ Zobrazit příspěvek
    V tomto se moc nevyznám ale není ta síťovka pomalá?
    Pokud přes síťovku taháš jen internet, tak 100 MBit bohatě stačí si myslím. Pokud jde o sdílení, pak ano.. pokud máš 2 Gigabit zařízení, tak přenos mezi nimi je pomalejší. Otázka je potom, zda ti jde opravdu jen o mega výbavu za málo peněz, nebo bys radši, aby byl notebook aspoň trošku kvalitnější. A když potom notebook potřebuješ do školy a musí jít na reklamaci, kde může být třeba 3 týdny a ty nestihneš odevzdat nějakou práci... u notebooku jde vždy o kompromis...

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

Citace Původně odesláno od VencaX Zobrazit příspěvek
    Pokud přes síťovku taháš jen internet, tak 100 MBit bohatě stačí si myslím. Pokud jde o sdílení, pak ano.. pokud máš 2 Gigabit zařízení, tak přenos mezi nimi je pomalejší. Otázka je potom, zda ti jde opravdu jen o mega výbavu za málo peněz, nebo bys radši, aby byl notebook aspoň trošku kvalitnější. A když potom notebook potřebuješ do školy a musí jít na reklamaci, kde může být třeba 3 týdny a ty nestihneš odevzdat nějakou práci... u notebooku jde vždy o kompromis...
    Notes je teď v pohodě používám ten od rodiču ale to není řešení na vždy. No to sdíleni raz za čas využiju když mezi odpoledním vyučováním když si roztaháme csko nebo warec a paříme. Ale jinak mi to asi moc chybět nebude. Omezuje síťovka i internet protožo já ho mám docela rychlej a nerad bych ho nevyužil.

edit: Internet mám 140MBit ale myslím si že to router nestíhá takže to asi nevadí

Registrace
    Jun 2008

Sdílením jsem myslel sdílení souborů mezi počítači, zálohy atd.
    Síťovka běží na 100MBit, takže pokud to router zvládne, tak tam rychlost omezenou mít budeš - právě na 100MBit. Pokud používáš WiFi, tak tam tě síťovka neomezuje...

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

Jo to jsem pochopil. Tak dík asi je rozhodnuto.

Podobná témata

1. Notebook v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od devil84 v sekci Notebooky
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-08-2013, 10:50
  2. Notebook v ceně 7 500 - 10 000 Kč
    Od typek.cz v sekci Notebooky
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 04-03-2011, 17:26
  3. Notebook v ceně nad 30 000 Kč
    Od khedeja v sekci Notebooky