reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

PROBLEM - Corsair Flash Voyager Slider (usb3.0 32gb)

ijanek (3)|4.12.2012 16:00
Ahoj, mám problém.
Koupil jsem si tuto flešku a doma na pc i noteboaku (oba win 7 64 profi) jak v usb 2.0 tak 3.0
jede v pohodě. I v TV jede O.K.
V práci mi vůbec nenaběhne. PC je starší (4roky) a jede na xp home. Deska je msi Problémy tam jsou i s jinýma fleškama a i jinýma novýma komponentami. Naposledy jsme hledaly ovladače na sítovku a instalace probíhala dodatečně stažených ovladačů.
Tedka k věci.V PC není vidět. Pouze ve správci žlutý otazník ,že nemá ovladač nebo je neznámý Potřebuji poradit jak , nebo kde stáhnout nějakým způsobem ovladače na flešku i když vím že od WinXP sp2 nejsou potřeba. vedoucí nepovolí reinstalaci systému ani koupi čehokoli nového do pc. Na to nejsou peníze a čas.Potřebuji radu co , kam a odkud nakopírovat či nainstalovat.
Předem díky
hugostieglitz (907)|5.12.2012 09:17
problém u starších pc bývá že nepoberou usb flash naformátovanou na NTFS pouze Fat 32-dej flashku do svého pc a ve vlastostech koukni v jakém je formátu,případně přeformátuj na fat 32
ijanek (3)|5.12.2012 09:40
mám ji naformátovanou na exFAT. Jinak díky za každou odpověd .
hugostieglitz (907)|5.12.2012 10:34
naformátuj na fat 32 a vyzkoušej na starém pc
zsdx (2098)|5.12.2012 11:28
Do xp musis podporu exFAT doinstalovat, nebo pouzij radeji NTFS nez FAT32 - kvuli podpore velkych souboru.
ijanek (3)|5.12.2012 15:40
Problém je vtom, že z dřívější doby tam flešky jak exFAT tak ntfs jdou. Od začátku podzima tam do pc nejde nic samo skamarádit. Moje stará(mrtvá) fleška byla na exFat a jela v pohodě. Ještě uvidíme co stím, ale zatím díky všem
zsdx (2098)|12.12.2012 15:40
Zkus v praci smazat c:\Windows\Inf\Infcache.1 a vsechny *.pnf v tomtez adresari, pak flesku pripoj.