reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Notebook nejde vypnout ani restartovat pls help!

Krtek_86 (6)|24.6.2007 11:35
Zdravím po nainstalování xpček mi nejde vypnout ani restartovat noťas přes windows pokažde skonči na obrazovce vypínání. Vypnout jde jen tlačítkem nevíte někdo co stím pls?
Sieben (513)|24.6.2007 18:43
a nějaký info navíc? třeba co je to za ntb.jak je starej.
co tam bylo předtím za OS?...hm?
eraser (0)|25.6.2007 12:52
Predpokladám, že zrejme nie je prítomná alebo aktivovaná podpora ACPI, takže v Control Panel - Power options (asi Možnosti napájania) by mala byť jedna voľba, ktorú ak aktivuješ, mal by sa notebook vypínať, lenže si už nespomínam, ako sa tá voľba volá.
JohnyRi (36)|29.5.2008 15:04
Je možné, že by to mohl způsobit nějaký seklý proces, který se nechce ukončit, taky se mi to stalo (ale už se to neopakovalo), zkus Start--->Spustit--->msconfig a tam najeď na po spuštění a vypni tam ZBYTEČNÉ programy, které nepotřebuješ. Mohlo by se to spravit. Mě to dělal nějaký přehrávač (tuším, že Bs Player)
hl.hl (1387)|29.5.2008 15:43
Z nouzoveho rezimu to jde vypnout?
crasher.km (919)|29.5.2008 16:41
skus se podívat do řízení spotřeby,jestli to to instalace nějakýho programu pro ntb nepřehodila ...
eternity (1)|7.6.2008 18:34
Zdravim, prosim, mohl by mi nekdo poradit. Nejak se mi nechtel mrska vypinat notas. Kontrolka disku se vypla, ale indikator on/off se nezhasne, na monitoru bezi jen vypinani a nic se nedeje. V informacich a nastrojich jsem nasla varovani, ze ovladace rusi system windows pri obnoveni cinnosti z rezimu spanku. V podrobnych informacich je: tyto ovladace jsou pricinou pomaleho obnoveni systemu windows. Nazev: Intel graphics kernel mode driver; nazev souboru: igdkmd32.sys, zarizeni: mobile intel (R) 945 GM Express chipset family, doba trvani: 4,5 sekund.
Je tam moznost odebrat ze seznamu, coz asi nebude ta spravna cesta ze? :) ze? Nemuzete mi nekdo poradit co s tim? Dekuji pekne
Logout (4018)|7.6.2008 19:05
Zkus ten driver k desce odebrat a znovu nainstalovat, mohlo by to pomoct.
Pavel Boček (4169)|9.6.2008 18:05
Případně se podívej po nejnovějších ovladačích na stránkách výrobce, možná by něco mohlo být i přímo u Intelu...ovladače GMA jsou nic moc :shut