Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 17 z 17

Téma: Jeden nebo dva monitory?

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

Jak bych taky doporucil 24. Klidne i nudli tedy 1920x1080. Vzhledem k tomu, ze se bavime o nizkych cenovych relacich a predpokladam, ze bude chtit kluk urcite i hrat, 1920*1080 je mene narocny na vykon graficke karty.
    Jenze tady je spis otazka, jak moc se Vam chce investovat. Prece jenom monitor se nekupuje kazde 2-3 (jak to delam ja ) roky jako treba deska/cpu/RAM/GK, ale vydrzi 2-3x upgrade sestavy, stejne jako treba klavesnice, mys, zdroj, skrin......
    Takze se asi vyplati koupit neco lepsiho do budoucna.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jun 2012

No ono to LG IPS234 nemá zase tak špatný obraz vzhledem k tomu že je to IPS 8bit bez FRCu. Můj kousek třeba netrpí na prosvítání, ale ten IPS glow je hnus. Ono co taky za ty prachy chtít.

Osobně bych se na 27" vykašlal a k tomu LG IPS234 dokoupil nějakou levnou 17" a tam naházel nástroje z PS. Mě osobně se takto pracovalo v PS výborně. Ani s úpravou fotek nebyly problémy, to co leze od nás z fotolabu to mám na monitoru. Profi fotograf nejsem, užívám si jen s Canon EOS 5D a kupou M42 skel.

LG W2242PM jsem už viděl, pominu že je to TN se všemi jeho nectnostmi, ale na jakoukoliv úpravu fotek bych jej nepoužil. Na první pohled šlo vidět že má barvy "ulítlé" moc do modra a červena. Nevím co by s tím udělala kalibrace. Samozřejmě pokud si někdo užívá s levným kompaktem je to asi jedno.
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12