Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Vypínání NTB

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Zdravím, mám problém. Mám notebook Toshiba L670 a když hraji nějakou hru, tak se mi notebook pravidelně vypíná. Ještě před cca měsícem, když jsem ho měl na chladící podložce, tak se nevypl. Ale teď se vypíná i tak. Koupil jsem si dokonce stlačený vzduch, vyfoukal ntb, ale ani to nějak nepomohlo. Zajímavé se mi také zdá to, že když jsem notebook koupil, tak při sebemenší zátěži začal ventilátor foukat, že to bylo hlasitý pomalu jak z desktopu, ale pak jsem notebook reklamoval, vyměnili mi HDD, pročistili a zdá se mi, že ventilátor fouká jentak trošku. A to když nic nedělám, ikdyž hraju. Prostě furt stejně. Neexistuje nějaká aplikace, která by umožnila ventilátor regulovat? Budu rád, za sebemenší radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

Profoukal vzduchem? Takze si ho nerozebral.....
    Notas rozeber a vycisti chlazeni. Nanes novou teplovodivou pastu. Kdyz bude zasvineny chlazeni mame tu jasnou pricinu.
    Zjisti teploty CPU a GPU. Pro zatez pouzij treba OCCT.
    Je mozne, ze Toshita ma regulaci ventilatoru v BIOSU, ale vetsina laptopu to nema.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Vypínání PC
    Od galOs v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 70
    Poslední příspěvek: 21-07-2014, 15:49
  2. Vypinani hdd
    Od Nichts.cz v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 02-09-2011, 14:16
  3. Vypínání PC
    Od gemarc v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení