reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Soudný den příchází, výsledek prvních pěti?

trodas (1753)|15.12.2012 00:52
Tak by mně zajímalo (a asi nebudu sám :), kdo poslal nejrychleji těch prvních pět správných dílků skládačky k 14.12.2012 :D
Viděl jsem i časy jako 9:59 a to by mně tedy zajímalo, jak to dotyčný stihl ;)

Tak jsem zvědav, jestli jejich výsledky obstojí :hmm
xsneerx (0)|15.12.2012 09:38
+1

to vypada, jak keby mal ten 9:59 kamarada v redakci:/ alebo natrafil na falesny dil a mal 5 uz 9:xx
trodas (1753)|15.12.2012 10:14
Mno právě proto mně to zajímá :) Já to stihl až 10:09... jak jest vidět. Trvalo než jsem to našel, pak uložit, ožíznout, spasovat, uložit, odeslat, potvrdit...

Právě proto je otázkou, zdali tohle šlo stihnout regulárně. Místo kamaráda v redakci mně napadlo něco jiného... ale to si raději nechám pro sebe. Já mám totiž samý takový "divný nápady" prakticky po celý život :rolleyes:
johny__g (6387)|15.12.2012 11:36
Tak trefit správnou recenzi se dalo od boku, bez procházení všech článků. Ptali se na inputlag, kdo ví o co jde už najde snadno. Uložit, spasovat a odeslat je otázkou vteřin, jen s tím oříznutím sem si taky hrál dlouho, jenže s photokrámem jsem lama a navíc mám jen nějakou prastarou verzi. Takže možná to jde nějak elegantněji na pár kliků? Nevím. Ale myslím že za týden se to dozvíme.
S poslední větou souhlas.
Karel Polívka (1485)|15.12.2012 17:42
[QUOTE=xsneerx;521028]+1

to vypada, jak keby mal ten 9:59 kamarada v redakci:/ alebo natrafil na falesny dil a mal 5 uz 9:xx[/QUOTE]
Že by další klíčky od jachty a vozový park alá Porsche?

Bohužel, vysvětlení je mnohem prostší, v aktualitě X hodin před zveřejněním hádanky bylo uvedeno, že ke zveřejnění páteční hádanky dojde v 10:00 (+/- pár minut). Aktualizace se objevila na webu cca v 9:54. Pokud tedy měl někdo zobrazenou danou aktualitu a před 10. hodinou zběsile refreshoval, měl nápovědu o něco dříve než v 10.

Pokud nevěříte, podívejte se do pátečního e-mailu o nových článcích, jež rozesíláme (pokud máte nastavený jejich příjem), najdete to v něm - mě přistál do schránky v 6:13 v html verzi a v 6:04 v textové verzi :-).

Vzhledem ke znění této nápovědy byli zvýhodnění ti, co naše recenze znají, jelikož v inputlagu exceloval právě ten jeden, který byl navíc z nedávné doby, a tedy bylo možné najít správný dílek mnohem rychleji, než ty předchozí (někteří mohli vědět hned).
xsneerx (0)|16.12.2012 00:29
ak 9:54, tak to je realne :) len skoda teda, ze v pravidlach je uvedeny cas 10:00 bez +- aj ked som tu neplanoval byt v ten cas :D
johny__g (6387)|16.12.2012 12:42
[QUOTE=xsneerx;521090]ak 9:54, tak to je realne :) len skoda teda, ze v pravidlach je uvedeny cas 10:00 bez +- aj ked som tu neplanoval byt v ten cas :D[/QUOTE]

Já mám dojem že ta formulace "+/- pár minut" v aktualitě ve čtvrtek večer byla. Po úpravě někam zmizela.
Karel Polívka (1485)|16.12.2012 13:21
[QUOTE=johny__g;521118]Já mám dojem že ta formulace "+/- pár minut" v aktualitě ve čtvrtek večer byla. Po úpravě někam zmizela.[/QUOTE]
Ano, přesně tak, lze to dohledat v e-mailech o nových článcích, jelikož to bylo na začátku obsahu, a tedy info o "(+/- pár minut)" bylo v e-mailech obsaženo.
wthulmann (238)|17.12.2012 00:15
Tedy já refreshoval jak o život už od 9:50. Aktualita po refreshi stránky kolem 9:55 "zmizela" (včetně nápověd 1-4). Byly vidět jen ostatní soutěže (expertiáda a wallpaper). Aktualizovaná nápověda se mi poprvé zobrazila v 10:01. Potom jsem šel na jistotu a odesláno jsme měl v 10:06. Takže jestli měl někdo nápovědu nějakým zázrakem už v 9:55, tak mohl mít klidně v 9:59 správně odevzdáno. Celkově mi to zabralo 5 minut, a to se mi klepaly při odesílání ruce. Jen by mě tedy zajímalo, na jakém principu funguje aktualizace, že jsem místo nápovědy chvíli neměl nic.

P.S.
údaj o 10:00 +/- pár minut tam byl od čtvrtka až do zobrazení páteční nápovědy.

P.P.S.
Divný nápady mám taky ;)