Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Změna portů v routeru

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

Zdravím,

mám takový problém. Již delší dobu hraji jednu browserovku a pořád mám jeden problém. Ten by, podle mnohých, pomohla vyřešit změna nastavení portů v routeru. Proto se obracím zde na vás s prosbou o radu, zdali byste mi řekli, kde si mohu porty nastavit k obrazu svému. Problém je v tom, že na adrese 192.168.1.1. mi nevyskočí panel nastavení, tudíž v tomto případě jsem v koncích.

Předem děkuji za odpovědi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Koukni se na nastavení síťovky v PC (které získala z DHCP serveru) a na adrese brány najdeš web administraci routeru.

O jaké "nastavení portů" se vlastně jedná? To by mě zajímalo jak nastavení routeru (domácího, kterej nemá žádný brutální omezení) ovlivní browserovku

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

Jedná se o browserovku s názvem haxball. Problém spočívá v tom, že se nemohu přihlásit do některých místností založených uživateli. A jelikož mají někteří hráči podobný problém, říkali mi, že kdybych nastavil porty na 1024..65535, rázem by byl problém vyřešen.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Forwardnout všechny porty mi přijde jako pořádná prasárna. Chtělo by to zjistit přesně který porty jsou potřeba a nastavit jen ty. Navíc je na tvém PC potřeba nastavit IP natvrdo - předpokládám, že máš nastavení podle DHCP a to ti může přidělit občas jinou IP.

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Misto forwardu vsech portu se prece pouziva DMZ, ne?

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Rady přímo od zdroje: http://www.haxball.com/faq.html#connection_problems

Ke konkrétnějším radám potřebujeme znát topologii tvojí sítě, typ routeru(ů), používaný OS a jeho zabezpečení (firewall, antivir apod.).

Podobná témata

1. Změna com portu bluetooth
    Od Lajbror v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-06-2013, 16:46
  2. Jak je připojena zem je zem na portu RS-232?
    Od Figa v sekci Volná témata
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 18-08-2008, 16:54
  3. Rychlost portů routeru
    Od sdkilla-05 v sekci Sítě
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 15-06-2008, 20:22