reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Víkendová diskuze: Odpočinek

Pavel Kovač (374)|21.12.2012 07:20
Tímto Vás zveme na Víkendovou diskuzi na téma:


[SIZE="5"]Odpočinek[/SIZE]



Vánoce jsou časem klidu a odpočinku. Jaký je váš recept na odpočinek od hardwarových a technických záležitostí? Máte nějaký zaručený recept jak nabrat energii a chuť po Novém roce opět zasednout k těm "strojům"? Zapojte se do diskuze!


Zúčastnit se mohou i neregistrovaní, stačí stisknout tlačítko Odpověď u levého okraje stránky nad a pod příspěvky.
hugostieglitz (907)|21.12.2012 10:16
každoroční paintball zakončený chlastačkou:D
biely kralik (1)|21.12.2012 13:21
Můj dobrý kamarád, opilý námořník, slaví Vábnoce už od začátku Prosince, dle hesla "Sex, drogy a Rock'n Roll". Otec je obchodní cestující, má pořád na pilno - nic mu není svaté. Tak to vypadá, že Vábnoce strávím sám, za pecí, se svou kočkou, které jsem dal jméno Erwin...
VencaX (3686)|21.12.2012 15:33
Vánoce jsou svátky úklidu - takže srovnat ikonky na ploše, konečně roztřídt ty hafa "Nových složek (x)", pak možná taky trochu pomoct s úklidem mé drahé polovičce :D.
Slipy se maj plnit o Vánocích - na to nezapomeňte, velmi důležité :D.

Každopádně jako každý rok vyrazíme mezi přátele a budem se bavit, protože Vánoce jsou přeci o lidech :)
kevin00 (10238)|21.12.2012 15:46
Ještě, že jsem v práci a mám od těchto pitchovin klid a pokoj :thumb
Neregistrovaný (0)|21.12.2012 18:36
Žrádlo,Sex a vše co zrovna Vám dělá dobře.
I kdyby to bylo lehce perverzní (třeba zametání sněhu).

Pěkné svátky všem.

Neregistrovaný (Hahaha)
Luk Skywalker (82)|21.12.2012 19:34
Já u PC relaxuji nebo dělám práci, ale pro sebe. V práci sice máme taky PC, ale kde dneska nejsou. Navíc nejsem "kancelářská krysa", takže kdybych chtěl tak v práci strávím mimimum času u PC, takže odpočinek v tomto směru nepotřebuji.
Fox_25 (613)|22.12.2012 03:33
Udělám si dvojité ristreto, to dám do mini termosky, pak ovocný čaj, hodím do mp3 carmina burana nebo louskáčka, vyjedu autem někde daleko na kopec do přírody kde v okruhu cca 1km není ani jeden dům, pak sednu venku na židli a za zvuku klasiky popíjím kávu a kouřím ručně balenou cigaretu. Lze aplikovat i s podobně úchylnými přáteli.

Škoda že není sníh, bez něj to nebude ono.
DrZelenka (2491)|23.12.2012 01:06
S partou lidí z tábora párkrát do roka zajedem na na srub, kde není ani voda (zamrzá - btw kadiboudy 200m od srubu jsou v -20°C docela zážitek :D ). Vezme se sud, kupa jídla, chlastu, zaparkuje se cca 1km daleko pod kopcem (v zimě nereálný vyjet - i projít je problém) a celej víkend nikdo není dostupnej + poblíž jsou každoročně závody psích spřežení.

I těch 14 dní v létě, kdy dělám vedoucího je pro mě "dovolená". Řeknu, že na 14 dní jedu pryč a NIC nemusím řešit :)
Georginek (2957)|23.12.2012 15:54
Ja uz mam darky zabaleny, pivo nakoupeny, takze sednu ke kompu a budu davat....... :D A cely Vanoce me nikdo nikam nedostane. Zadny knajpy, vecirky, prochazky a podobny veci :D Jen komp, ja a BlackMesa strejchnuta COD, NFS, ETS2 a Dirt2 :D
Taky mam klid od tech blbejch zkousek.....pac 4x predtermin :D