reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problem po spusteni hry po preinstalovani Win7

Shazumi (2)|22.12.2012 01:35
Ahoj.. Uz nejaky rok hraji Perfect World (PWi).. Pri koupi NB s Windows 7 a 64b s jednojadrem.. hra slapala jak mela i kdyz nektere veci tam byly zbytecne.Budiz.Vcera jsme po 2 letech udelaly reinstal W7 z64 na 32. A problem je na svete.

Pri prvnim spusteni mi nabehla asi po 10 minutach modra smrt.Uz se mi to pred nejakym rokem stalo a neresila jsem to.Nechala jsme ho vzpamatovat a resetla.Jenze po spusteni hry a po trose zateze na nej se mi hra sekla a konec ... opet cerna plocha s odpovedi ze System Windows prestal pracovat.. opet reset.. ale kdyz uz vam to udela tak po 5te,zacnete uvazovat kde je vlastne chyba.

Pri zatezi treba ve mestech mi problikava cerne plocha.Je to otazka nekolika malo vterin ale vidite to.Chran panbuh kdyz se hra sekne docista opet reset celeho pc protoze nereaguje nic.Spravce souboru.. Oni klavesa Win. Proste nic. Takze natvrdo vypnout protoze i kdyz jsem to nechala tak pul hodiny se nic nedelo takze sami usoudite ze hold proste musim.

NB mi nechrasti a reaguje jako predtim musim uznat ze je rychlejsi coz mi vyhovuje.. jenze ta hra me stve..Aspon po praci si chci na chvili k necemu sednout a mit klid ale tohle nejde.
Jedina moznost co me napadla ze ji chybi nejaky drivers...

Toshiba Satellite Pro C650-18D

Ukazka :
http://uk.computers.toshiba-europe.com/innovation/jsp/SUPPORTSECTION/discontinuedProductPage.do?service=UK&com.broadvision.session.new=Yes&PRODUCT_ID=1091288


Dekuji vsem za radu.
r34ktor (7477)|22.12.2012 01:42
Potřebujeme dumpy k analýze. Zabal obsah složky %windir/Minidump, a nahraj ho sem jako přílohu.
Shazumi (2)|22.12.2012 01:44
[QUOTE=r34ktor;521499]Potřebujeme dumpy k analýze. Zabal obsah složky %windir/Minidump, a nahraj ho sem jako přílohu[/QUOTE]


TAkhle ti to reknu co se tyce toho co po me ted potrebujes musis na me cesky.. Reinstal winu mi dela jeden ze sourozencu.Takze se v tom krapek nevyznam..tomu vnitrku :P
r34ktor (7477)|22.12.2012 14:13
Otevřeš v průzkumníku složku %windir%/Minidump (pokud tě mate proměnná, obvyklá cesta je C:\Windows\Minidump), překopíruješ soubory s příponou *.dmp na Plochu, tam je označíš myší a z kontextové nabídky zvolíš Odeslat > Komprimovaná složka. Výsledný soubor přiložíš k dalšímu příspěvku (Pokročilá editace > Spravovat přílohy).