reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Využití 3d pro 2 osoby

jeninicicek (205)|1.1.2013 20:53
Tak jsme si doma k vánocům dali novou tv lg s pasivním 3D, tak mě hned po vzoru jejich dual play(což funguje pro hry a tudíž mě to nezajímá) napadlo 3D využít aby 2 lidé sledovali každý něco jiného, nevíte někdo o nějakém přehrávači kam bych vrazil 2 různá videa a vyhodilo by to jakop výstup jejich mix jako 3D(jedno jako pravé oko, druhé jako levé)?
a ideálně ještě dokázalo každou zvukovou stopu pouštět do jiné zvukovky(ale to bych asi chtěl pro začátek moc)?
jeninicicek (205)|3.1.2013 10:10
Tak jsem zatí googlováním zjistil, že Nvidia Player dokáže mnou požadovaným přehrát různé videa, ale jen s jedním zvukem, nenajde se někdo, kdo by přišel na to jak míchat třeba video+obraz z tv karty, nebo video+stream? Principiálně mi to nepřijde až tak složité, jen to vrazí 2 obrazy pod sebe, nebo vedle sebe, nikdo o ničem takovém neví?
ladarozan2 (0)|10.1.2013 19:02
Mám LG 3D monitor k počítači a trochu laborování za sebou. Na dotazovaný účel by se mohla hodit utilita "StereoMovieMaker", je to jednoduchý free prográmek
a zvládá toho dost. Ke stažení třeba na http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/zpracovani_videa/stereo-movie-maker/
Akorát by oba potřebovali brýle se stejnou polarizací na obě oči, takže s původní výbavou k televizoru to určitě nepůjde (leda, že by se každý koukal jedním okem- jeden levým a druhý pravým):)
jeninicicek (205)|11.1.2013 13:39
No ze dvou párů brýlí lze složit opět 2 páry jiných... O stereo movie makeru vím, ale potřeboval bych něco co běží v reálném čase, něco jako když v Nvidia playeru otevřeš levý a pravý video ale aby to nešlo jen se soubory ale třeba i se streamy...