Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Audio Devide on High Definition Audio Bus

Nováček
    Registrace
    Jan 2013

po instalaci XP na PC : AS Rock N68-GE3 UCC, AMD Athlon II X2 270, NVIDIA GeForce 210 (1024 MB), 4GB RAM

se vyskytl problém, ve správci zařízení je 4x Další zařízení (se žlutym otazníkem a vykřičníkem)- Audio Device on High Definition Audio Bus

přitom zvuk normálně funguje

ovladače jsem instaloval z CD co bylo k desce, i jsem potom zkoušel stahovat jiný ze stránek výrobce, ale to "další zařízení" je tam stále, a otravuje to při startu win...

jak se toho zbavit? někdo mi doporučoval stáhnout z ulozto.cz HDA-patch-pro-XP, ale po stažení spuštění a přeinstalování ovladačů je to stále kde bylo...

snad jsem na nic nezapoměl...už fakt nevím co s tim... prosím poraďte, zkoušel jsem hledat i tady na fóru, ale nic jsem nenašel... dík
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2013

jo a zvukovej čip to má VIA VT1718S abyste to nemuseli hledat podle desky...

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Vic by pomohlo ID hardware ze Spravce zarizeni. Neni to spis zvukovka z HDMI na grafice?

Podobná témata

1. Software: ATI Audio Device on High Definition Audio Bus
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-07-2012, 10:54
  2. Audio do txt
    Od bluenite38 v sekci Software denní potřeby
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 05-07-2010, 11:51
  3. high definition audio, vista problem...
    Od siruperrr v sekci Zvukové karty a kodeky
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 10-07-2009, 22:10