reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Transmission na NAS serveru

JuraS. (215)|5.1.2013 11:52
Zdravím,
mám v domácí síti s GB wifi routerem od UPC s 6kovými kabely přímo do routeru zapojený NAS server DLINK DNS-323 s modifikovaným firmware a nainstalovaným Transmission 2.73. Půl roku mi spolehlivě běhal s 160GB sata I diskem, šrotovým, pomalým. Transmission obsluhuji z počítače v síti pomocí Transmission remote GUI. Před nedávnem jsem vyměnil malý disk za WD sata II s kolmým zápisem. Po výměně jsem disk musel přeformátovat a na něj znovu nahrát modifikaci firmware a Transmission. Disk je daleko rychlejší nicméně transmission od té doby zlobí. Odpojuje a znovu se připojuje k torrentu, kolísá rychlost, počty peerů. Zkoušel jsem přijít na to jaké nastavení v transmission.json je špatně nastavené, ale nic jsem nenašel. Router změnu disku neregistruje takže žádná omezení na přístup dat by neměla být a to i proto, že NAS server je v DMZ.
Napadá někoho co by mohlo být příčinou ?
JuraS. (215)|23.7.2013 08:29
Odpovím si sám, dkyž se nenašel žádný odborník. Problém by, co si vzpomínám, v nastavení DNS serveru pro NAS a v transmission zapnutá podpora pro (piko) torrent. Dneska to šlape jak hodinky.
ADMIN. Otázku možno zamknout.