reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): Nekvalitní přehrávání HD videa

Neregistrovaný (0)|17.1.2013 18:50
Tazatel: Monika Grymová

Znění dotazu: Ahoj, mám problém s přehráváním HD videa.. Mám počítač který by to měl zvládnout (alespoň si to myslím, nejsem žádný ajťák a už nemám žádný přehled). Procesor: AMD Phenom II X6 1035T Procesor 2.60 GHz šestijádro no.. Grafická : ATI Radeon HD 5570 ( Ve zkratce je to Acer Extensa E440) Normální filmy v takové průměrné kvalitě a seriály to přehrává OK ale jakmile chci spustit něco v HD, začne se to dělat takový barevný fleky ve čtvercích, každý snímek to dělá. někdy to na pár vteřin zmizí ale další záběr už je zase v háji a v tu ránu už se na to nedá koukat (1080p. bluray MKV - děje se mi to u starwars :)) no a teď já nevím co s tím.. jestli je to tím že ten PC tohle nezvládne. Napadají mě ovladače.. ale netuším jak a kde je mám stáhnout. na to bych potřebovala podrobný návod ( a které by byly asi ty naprosto správné) nebo je to závadou počítače (kterej už je mimo záruku nějakou dobu) Zatím se tu záhadu nepovedlo nikomu vyřešit. děkuju za rady :)

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: Grafická karta (asi) ovladače (asi)
johny__g (6387)|18.1.2013 10:41
Zásadní otázka. Čím to přehráváš? Kodeky jsi nějaké instalovala? Ovladače bych stáhnul na webu výrobce notebooku (pokud tam něco má), nebo přímo od AMD.
Monika Grymová (0)|18.1.2013 17:34
Mám tu třu přehrávače - VLC, Classic Media Player ( ten používám nejvíc) a Windows media player.. ať přehrávám v čemkoliv, dělá to pořád to samé.. j možný že jsem něco instalovala , nejspíš K-lite Codec Pack .. Jestli si dobře vzpomínám.. ale to je vrchol mé práce s nějakým tímhle nastavenám na PC.. nevím jak to vyřešit :D