Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: dva HDD

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

Dobrý den,
    kamarád je vlastníkem notebooku Sony VAIO VPCEC3M1E, který má dva sloty pro pevné disky. Rozhodl se koupit si SSD disk jako systémový a mechanický disk nechat ve druhém slotu pro data. Ovšem po odšroubování zadního krytu a vyjmutí disku jsme zjistili, že disk je ke konektorům připojen pomocí jakési "prodlužky" (viz, obrázky). Dá se zakoupit verze této "prodlužky ", na kterou by šli připojit oba disky? Popřípadně kde. Konektor pro zapojení disků je pouze jeden - na pravé straně, který je vidět na obrázku.

Děkuji předem za kladné odpovědi.

Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 1.jpg 
Zobrazení: 114 
Velikost: 1.90 MB 
ID: 27864 Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 2.jpg 
Zobrazení: 86 
Velikost: 563.7 KB 
ID: 27866

---------- Doplněno v 19:16 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 19:11 ----------

Tohle byla moje první zkušenost s výměnou disku v notebooku. Popravdě, představoval jsem si, že v každěm slotu bude výstouplý konektor pro napájení a pro data, do kterého se disk zasune a následně napevno přišroubuje do slotu. Tohle mě hodně překvapilo, nevím zda-li je to takhle normální nebo se jedná o ojedinělý případ. Omluvte tedy, pokud se jedná o banální záležitost.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Ano, 'prodluzku' lze zakoupit napr. na britskem Amazonu (Odkaz z oficialni dskuze). Ale je dost drahy Levnejsi by byl caddy pro zamenu za optickou mechaniku ci nejlevnejsi externi krabicka na disk.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

Mno, ta cena je opravdu nepříjemná. Ovšem děkuji za cenné informace, uvidím, co se s tím dá dělat