reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Teplota PCH

hadd1 (46)|2.2.2013 17:35
Nazdar všichni Nevíte někdo jestli je teplota PCH 55 ST. vpořádku ? Nejsem IT odborník Vůbec nevím co to PCH je tak se mnou musíte jako z blbcem Jak to tedy uchladit ?
teploty.png
zsdx (2098)|4.2.2013 10:27
Teplota PCH je ok, jestli ale chces nizsi, pak budes muset ofukovat jeho pasiv nebo ho vymenit za vetsi.
hadd1 (46)|4.2.2013 11:22
Dík zůstávám tedy v klidu Kdybych ale přece jen chtěl něco lepšího co a kde mám shánět?
flanker (1579)|7.2.2013 09:17
to je naprosto v pohodě, případně pokud máš teploměr dotykový/bezdotykový, pasiv by pak měl mít odhadem kolem 40C. Tedy naprostý standart.
Polsonside (15)|19.5.2013 18:24
No je to každopádně zvláštní, mám to vlastně podobně a teplota PCH a základní desky mi napřipadá zrovna nejnižší když uvážím, že se jedná o nejnovější počin, kde očekávám nízké teploty a né jako dříve v dobách měděných heat-pipe.
Samozřejmě desku mám prozatím stabilní a i dnes za velkého tepla se nic neobvyklého neděje, pouze mě zarážejí ty teploty co přikládám. Celé to mám v Define R3, která je vybavena 4x Noctua fanem a při zátěží hrou se dostanu PCH na 69st. a oba plotnové disky na 39-40st. ačkoli jsou ofukované dvěma ventilátory a hra navíc běží z SSD tak fakt nechápu. Ještě dodám, že kamarád má levnější Z77 D3H bez ventilátorů a má tam stabilně 45st bez změny, samozřejmě v zátěži to vyleze. No prostě si říkám jestli tahle deska nemá v sérii vadné teplotní čidlo nebo tak.