reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): Zvýšeni sdílené grafické karty

Neregistrovaný (0)|7.2.2013 10:23
Tazatel: ShOcK

Znění dotazu: Dobrý den, Chci se vás zeptat jak zvětšit pamět sdílené grafické karty. Pamět´ je 128MB. A potřeboval bych jí zvětšit mám Windows 7 Home Premium je to notebook PackardBell EasyNote TK-87 A potřebují to zvětšit na hru GTA IV. Grafická karta Intel HD Graphics Processor Intel HD Graphics. Ram je 4GB a na stránce intelu píšou u 4GB Ram Max 1399MB Video RAM. A já mám 128MB. A nevím jak to nastavit. V Biosu to nejde nastavit tam to je jak na pevno. Že když jdu na to šipkou tak prostě to tam nejde... Takže bych potřeboval poradit jak se to dá jinak změnit. Nebo jestli nepotřebují nový bios..Když tak děkují předem
Zapoměl jsem (0)|7.2.2013 10:30
[QUOTE=Neregistrovaný;525410]Tazatel: ShOcK

Znění dotazu: Dobrý den, Chci se vás zeptat jak zvětšit pamět sdílené grafické karty. Pamět´ je 128MB. A potřeboval bych jí zvětšit mám Windows 7 Home Premium je to notebook PackardBell EasyNote TK-87 A potřebují to zvětšit na hru GTA IV. Grafická karta Intel HD Graphics Processor Intel HD Graphics. Ram je 4GB a na stránce intelu píšou u 4GB Ram Max 1399MB Video RAM. A já mám 128MB. A nevím jak to nastavit. V Biosu to nejde nastavit tam to je jak na pevno. Že když jdu na to šipkou tak prostě to tam nejde... Takže bych potřeboval poradit jak se to dá jinak změnit. Nebo jestli nepotřebují nový bios..Když tak děkují předem[/QUOTE]

Zapoměl jsem dodat nebo-li jsem se spletl mělo být tam napsáno Processor Je Intel Core i 5
johny__g (6387)|7.2.2013 11:26
http://www.intel.com/support/graphics/sb/CS-029090.htm

Ale GTA IV na Intel grafice (Nehalem)? Myslím že to nepůjde. Notebook nemá dedikovanou grafiku?
VencaX (3686)|7.2.2013 12:35
Moje Intel HD3000 měla s tou hrou docela slušné problémy a mám takové "tušení", že na slabší kartě to buď nepůjde, nebo bude nehratelné. Pokud v notebooku není dedikovaná karta (do těchhle notebooků se dávaly tuším GT520M a GT610M), tak si GTA4 asi nezahraješ.
DrZelenka (2491)|7.2.2013 13:21
Kompletní označení by nebylo? Ať víme o jaký ntb jde (např. Packard Bell Easynote TK87-JU-265CZ)

Zvětšování paměti u intel GK je na nic - dokud nebude mít výkon (kterej není určovanej pamětí), tak to nerozběháš. Tj jako mít autobus s motorem z trabanta, narvat do něj 2x víc sedadel a myslet si, že pojede rychlejc.