reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Norton Internet Security 2013

Johny86 (93)|7.2.2013 14:17
Dobrý den, koupil jsem si produkt Norton Internet Security 2013 3 PC pack, ale dostal jsem pouze jeden cd klíč, zajímá mě zda půjde použít na aktivaci NIS 2013 na třech různých účtech, protože to nemám pro své 3 PC ale jsme tři lidé co se složili a koupili si to dohromady, ale každý to chce používat na svém Symantec účtu, díky za info. Popřípadě za vysvětlení jak to funguje, pokud by to bylo tak, že to lze aktivovat jen na jednom účtu, jak bych pak produkt zprovoznil na třech PC? Přece nemůžu být přihlášen zároveň na třech PC na stejném Symantec účtu, Díky za rady.
zsdx (2098)|7.2.2013 15:31
Bude to na uctu toho, kdo prvni zada seriove cislo a zaregistruje ho. Ostatni pak jen zadaji cislo a nikam se jiz neregistruji/neprihlasuji. Pocitace nemusi byt na stejne siti.
Johny86 (93)|7.2.2013 17:03
Aha, to jsem nevěděl že lze někam do NIS zadat kód bez toho abych si musel vytvořit Symantec účet? Tam kde jsem to koupil, mi řekli, že se na každý s těch počítačů musím přihlásit stejným účtem kde mám registrovaný kód.
zsdx (2098)|7.2.2013 19:43
U techto baleni pro vice PC se produkt na prvnim PC prida na ucet a u dalsich se po zadani cisla pouze kontaktuje server Symantecu a odmazne se jedna dostupna licence pro dane lic.cislo, puvodni prihlaseni netreba.