Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Notebook v ceně 15 000 - 17 500 Kč

Nováček
    Registrace
    Feb 2013

Primární požadavky: vysoký výkon – Občas hry, primárně balík adobe photo, indesign, ilustrator - nerendruji ve 3D

Preferovaní výrobci: Fujitsu, HP, Lenovo

Další komentář:
    Zdravím - našel jsem NTB, který by mi event. vyhovoval, ale mám dilema. Mezi těmito NTB je rozdíl pouze v operační paměti (4 - 8 GB) plus to, že mají winy (preferuji bez OS - používám i Linux, raději instaluji sám)

Myslíte že bude rozdíl opravdu znatelný? ?Mám často otevřený indesign a p-shop občas do toho i illustrator, takže raději zainvestovat do ramky, že?

http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-z5...te-d374147.htm

http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-z5...te-d374113.htm

Můžete případně doporučit jiný model? Mockrát děkuji!!!

-shen-
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Me se vic libi ten prvni (Z500). Sam jsem mel NTB od MSI a rozdil mezi 4GB a 8GB jsem nepoznal, ale ja jsem na nem jenom hral hry, zadny narocne graficke operace. NTB jsem koupil se 4GB a pak jsem si vlastnirucne pridal dalsi 4GB modul.

Jinak jsem nasel jeste 1 kompromisni model s 6GB RAM bez OS, ale neni mezi Tvymi preferovanymi vyrobci:
    http://www.alza.cz/acer-aspire-v3-57...ny-d339430.htm

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Jestli nepotřebuješ WIN, tak ber určitě ten levnější. A k němu si za 6 stovek dokup 4 GB modul, ale raději se nejdřív ujisti jaká paměť v notebooku je a jestli je volný slot.

Nováček
    Registrace
    Feb 2013

Diky pánové za radu. Měl bych ještě jeden dotazek. Kdyz koupím paměťový modul mužů ho tam sám dat, nebo bych musel do servisu a nechat to tam dat je? Jde mi o to abych nepřišel o záruku.... To by mi trochu nastvalo u nového Ntb. Jinak ten ACER taky nevypadá špatně, ale vždycky mi trochu přišly jako slupky, ale sám jsem ho nikdy neměl a s lenovem mam docela dobře zkušenosti....

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Notebook žádné plomby nemá, vyměnit ram svépomocí není problém. Stačí šroubovák.

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Ramku si tam můžeš dát klidně sám, práce na 2 minuty . Zespodu máš krytku, od které vyšroubuješ šroubky a pouze dáš novou ramku do slotu k té druhé. Pokud při tom neporušíš žádné "warranty void" samolepky, tak ti nic nemůžou (já měl ve svém Lenovu V370 jen jednu, pod klávesnicí).

Edit:

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Ono asi zalezi na vyrobci. Mel jsem ASUS a tam zadna nalepka nebyla. Mel jsem MSI a tam byla, ale ta me nezastavila, protoze v MSI jasne deklaruji, ze pokud neni nic viditelne fyzicky poskozene, tak se zaruka uznava i bez samolepky. Nekde jsem dokonce cetl, ze z pravniho hlediska je rozdil mezi samolepkou (nic neznamena) a plombou (nesmi byt porusena)....

Nováček
    Registrace
    Feb 2013

Ok.. moc vam vsem diky! Jelikož ty winy fakt nepotrebuju, tak je asi lepsi řešení dokoupit za relativně pár korun ramku a doplnit (pokud to půjde )

Podobná témata

1. Notebook v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od devil84 v sekci Notebooky
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-08-2013, 09:50
  2. Notebook v ceně 7 500 - 10 000 Kč
    Od typek.cz v sekci Notebooky
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 04-03-2011, 16:26
  3. Notebook v ceně nad 30 000 Kč
    Od khedeja v sekci Notebooky