reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Pevné disky, optické mechaniky: externí disk

Neregistrovaný (0)|11.2.2013 22:35
Tazatel: tonda

Znění dotazu: Dobrý den.Zakoupil jsem přenosný pevný disk WD Elements 1TB s rozhraním USB 3.0. Při připojení na PC (wind.XP) se mi nechce zobrazit ve složce TENTO POČÍTAČ.takže se do něj nemohu dostat,ale na liště dole se zobrazuje ikona na bezpečné odebrání hardware i je vidět ve správě disků. Na televizi na něj jde normálně nahrávat.
VencaX (3686)|11.2.2013 23:04
[QUOTE=Neregistrovaný;525767]Tazatel: tonda

Znění dotazu: Dobrý den.Zakoupil jsem přenosný pevný disk WD Elements 1TB s rozhraním USB 3.0. Při připojení na PC (wind.XP) se mi nechce zobrazit ve složce TENTO POČÍTAČ.takže se do něj nemohu dostat,ale na liště dole se zobrazuje ikona na bezpečné odebrání hardware i je vidět ve správě disků. Na televizi na něj jde normálně nahrávat.[/QUOTE]

Nenaformátovala si jej náhodou televize na nějaký formát, který PC (nebo Win XP) neumí přečíst?.
Neregistrovaný (0)|12.2.2013 21:53
Asi je to dost pravděpodobné,ale co s tím. Disk jsem přeformátoval v acronisu na NTFS a stále nic.
Neregistrovaný (0)|13.2.2013 22:15
Tak to bude asi těma XP.protože u bráchy to chodí v pohodě.
DrZelenka (2491)|14.2.2013 18:51
[QUOTE=Neregistrovaný;525842]Asi je to dost pravděpodobné,ale co s tím. Disk jsem přeformátoval v acronisu na NTFS a stále nic.[/QUOTE]

Ještě bych se podíval, zda má přidělené písmeno.
Jirka_T (84)|14.2.2013 21:29
Píšete, že disk je USB 3.0. Do toho PC s XP to připojujete do jaké zásuvky USB. Je to 2.0(černá) nebo 3.0(modrá) ?