reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Office na Linuxu

Cheester (31)|13.2.2013 15:49
Skalní linuxáři, mám pro vás jednoduchý dotaz - koupili by jste si (pro svou vlastní potřebu na svůj vlastní počítač) Office na Linux, pokud by ho MS vydal?
kevin00 (10238)|13.2.2013 15:53
Nikoliv, osobně mi vždy dostačoval LibreOffice. Otázkou by spíše pro každého uživatele bylo co mi ten či onen balík nabídne oproti jinému a potřebuji to ?
Salamander (6177)|13.2.2013 18:59
Asi tak, já si v klidu vystačím s LibreOffice nebo OO, a to stejně v 99% případů spíš sáhnu po nějakým jednoduchým texťáku nebo potom radši rovnou texmakeru
astec (1823)|13.2.2013 19:06
Ač nepřítel Linuxu a zejména jeho vymaštěných propagátorů (ne uživatelů a schopných) velice rád uvítám OFFICE na všech možných klonech Linuxu. Ulehčí se práce lidem, co čekají na možnost práce na PC s WIN majíc rozhodnutím kinder managementu na stolech stroje s Linuxem.
VencaX (3686)|13.2.2013 19:41
Už jsem párkrát přemýšelel o přechodu na nějakou distribuci linuxu, ale odradilo mě vždy pár věcí a jedna z nich je právě office. Dělám i složitější dokumenty, než jen prostý text a vadilo mi, že když něco naformátuju v MSO a potom zobrazím v OO/Libre, tak že se to zobrazí jinak, než chci a naopak a setkal jsem se už s tím, že některé věci pod OO/Libre mi trvaly déle nebo nešly vůbec. Zatím si ale bohatě vystačím s MSO 2010.
Šobáň (128)|14.2.2013 23:18
V office ve windows se vždy bude výsledek zobrazovat jinak protože se bere co umí nainstalované tiskárny, aspoň ještě donedávna to tak bylo.

A M$ office kupovat nemíním pro jakýkoliv OS protože to za ty peníze nestojí a nenabízí to nic co bych si neudělal v libreoffice.