Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Office na Linuxu

Nováček
    Registrace
    Feb 2013

Skalní linuxáři, mám pro vás jednoduchý dotaz - koupili by jste si (pro svou vlastní potřebu na svůj vlastní počítač) Office na Linux, pokud by ho MS vydal?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Nikoliv, osobně mi vždy dostačoval LibreOffice. Otázkou by spíše pro každého uživatele bylo co mi ten či onen balík nabídne oproti jinému a potřebuji to ?

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Asi tak, já si v klidu vystačím s LibreOffice nebo OO, a to stejně v 99% případů spíš sáhnu po nějakým jednoduchým texťáku nebo potom radši rovnou texmakeru

Starousedlík SHW Avatar uživatele astec
    Registrace
    Jun 2008

Ač nepřítel Linuxu a zejména jeho vymaštěných propagátorů (ne uživatelů a schopných) velice rád uvítám OFFICE na všech možných klonech Linuxu. Ulehčí se práce lidem, co čekají na možnost práce na PC s WIN majíc rozhodnutím kinder managementu na stolech stroje s Linuxem.

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Už jsem párkrát přemýšelel o přechodu na nějakou distribuci linuxu, ale odradilo mě vždy pár věcí a jedna z nich je právě office. Dělám i složitější dokumenty, než jen prostý text a vadilo mi, že když něco naformátuju v MSO a potom zobrazím v OO/Libre, tak že se to zobrazí jinak, než chci a naopak a setkal jsem se už s tím, že některé věci pod OO/Libre mi trvaly déle nebo nešly vůbec. Zatím si ale bohatě vystačím s MSO 2010.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

V office ve windows se vždy bude výsledek zobrazovat jinak protože se bere co umí nainstalované tiskárny, aspoň ještě donedávna to tak bylo.

A M$ office kupovat nemíním pro jakýkoliv OS protože to za ty peníze nestojí a nenabízí to nic co bych si neudělal v libreoffice.

Podobná témata

1. SATA disk na Linuxu
    Od mikel44 v sekci OS Linux
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-02-2011, 20:42
  2. Virtualizace v Linuxu
    Od |Mio| v sekci OS Linux
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 05-02-2011, 19:29
  3. Z linuxu na windows
    Od Sixs v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení