Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: přednostní připojení přes wifi

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Zdravím,
    potřeboval bych poradit, kde a jak nastavit, aby se počítač připojoval k internetu přednostně přes wifi i když je stále připojen kabelem k místní síti.
    Zkrátka mám pc a jsem členem sítě, stále připojen k našemu serveru pomocí kabelu. Chodí mi tak pošta, mám přístup k datům na serveru a i programy, které používám se k němu připojují. Mám ale možnost využívat i připojení přes wifi ( USB příjímač ). Chtěl bych si nastavit, abych se na internet ( seznam, google, aukro, atd. ) připojil přes wifi ale zároveň se neodpojoval od sítě k níž jsem připojen kabelem. V nastavení internet exploreru ani v opeře jsem něco jako ,,vyberte typ připojení-SÍŤ 1 nebo SÍŤ 2 nenašel.
    Děkuju
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Myslim ze bys na to potreboval neco takoveho http://www.mobilenetswitch.com/

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Upravit routovaci tabulku pomoci metriky lze i v microsoftich produktech. A mas to zadarmo

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Tak jsem si stáhnul ten mobilenetswitch a jsem s ním spokojen. Sice musím vypínat kabelové připojení ale funguje to dobře. Je to jednoduché na obsluhu- vytvořit uživatelský profil a zde nakonfigurovat zda připojení kabelem enabled či disabled. Pro wifi ho vypnu. Pak se jen přepínám mezi defaultním profilem a tím uživatelským.
    Děkuji.

Nováček
    Registrace
    Feb 2013

Takhle na jeden klik bys to mal i kdyby ses připojoval a odpojoval přímo ve Windows, ne?

Podobná témata

1. HTC EVO 3D - připojení k internetu přes wifi hotspot
    Od Thorleif v sekci PDA a smartphony
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 26-04-2012, 15:31
  2. Padá připojení WiFi při hraní přes ad-hoc
    Od VencaX v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 15-09-2011, 15:08
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 21-07-2010, 08:57