reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Periferie: instalace nové tiskárny

Neregistrovaný (0)|18.2.2013 23:02
Tazatel: salieri210

Znění dotazu: Dobrý den,
Mám novou tiskárnu HP laser jet color MFP 175a,stále mi nejdou nainstalovat ovladače.Po výzvě instalačního programu k připojení tiskárny a připojení se vždy objeví Windosovské okno, které upozorňuje na nový HW. Pak se zobrazí informace "Zařízení bylo zjištěno, Čeká se na dokončení nastavení zařízení. To může trvat i několik minut..." Celou noc se však nic neděje.
To samé při stažení instalaček od HP,to samé v instalačním CD,zajímavé je,že v tuto dobu můžu normálně tisknout a pc tiskárnu vidí pokud restartuji pc tak se instal.program odinstaluje.
Někde jsem našel návod,že se da nainstalovat ručně přes C:/windows/inf a pak se instalace od HP chytne.Může mi někdo poradit jaký soubor mám hledat?, v zoufalství jsem i přeinstaloval xp,stahl všechny aktualizace a výsledek 00

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: win XP SP3 TISKÁRNA HP HP laser jet color MFP 175a
Vím vše co vím (0)|19.2.2013 16:19
A nemůže být problém v USB slotu či kabelu USB? A také si myslím, že je zapotřebí před zapojením USB kabelu nejdříve spustit instalaci a až na výzvu SW zapojit tiskárnu k USB. Tento postup jsi prováděl?
Neregistrovaný (0)|19.2.2013 16:20
[QUOTE=Vím vše co vím;526428]A nemůže být problém v USB slotu či kabelu USB? A také si myslím, že je zapotřebí před zapojením USB kabelu nejdříve spustit instalaci a až na výzvu SW zapojit tiskárnu k USB. Tento postup jsi prováděl?[/QUOTE]

Dvakrát čti, jednou piš. Prováděl jsi..