Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Náhodné restarty ASUS N55S

Nováček
    Registrace
    Feb 2013

Zdravím, mám problém s NB ASUS N55S, notas se náhodně restartuje, nevím čím to je, když jsem koukal na teploty tak mi teploty jader vyskočily až na 89 stupnu, a grafika (GeForce GT 555M) na 75 stupnu, vzal jsem tedy notas a vyfoukal ho a vycistil, teploty spadly, GPU nejde na vic nez 60 stupnu ale jadra se porad dostanou i na 75, kdyz jsem hledal na netu tak mi u tohoto notasu bylo receno (dokonce jsme to nasel v nekolika prispevcich na forech) ze tento notas ma bezne teploty jader na 90 stupnich, coz je podle me teda strasne moc, ale i po vyfoukani, ulozeni notasu na chladici podlozce se mi notas porad nahodne vypina, treba jednou za tyden nebo jednou za den, ale i v pripadech kdy nehraju zadnou hru tedy pri koukani na film nebo surfovani na netu (standartni teplota jader 45 stupnu hdd 29 a GPU na 30 stupnich) mam nove nainstalovany OS (win 7) rammky otestovane v PRIMU a stale nevim proc to notas dela....... Pokud ma nekdo nejake napady budu velice rad a rad klidne dodam dalsi podklady pro zjisteni ,,diagnozy " mockrat diky za navrhy
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2012

Podle mě je to HDD (vadné sektory), zkus kouknout do SMARTU, popř. otestovat.

Nováček
    Registrace
    Feb 2013

ok...jdu na to , hadam ze program HDD speed bo Active SMART monitoring by to mely zvladat dostatecne....diky za radu

Nováček
    Registrace
    Feb 2013

Tak jsem to prohnal Active Smart 2.6 a Active SMART monitoringem a oba mi hlasi ze disk je ok, ale Active Smart Monitoring mi ukazuje zivotnost disku jen 57% coz mi po roce uzivani vazne neprijde jako moc popripade sem muzu hodit screen jestli z toho nekdo vycte vic nez ja

Podobná témata

1. Přeinstalování windows na notebooku ASUS N55S
    Od zeas v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-07-2013, 13:43
  2. Náhodné zámrzy/restarty
    Od mike.torment v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 28-12-2009, 11:21
  3. náhodné restarty Win Vista SP1
    Od jacobsen v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení