reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

problem s ukladanim dokumentov

filipbecaver (4)|28.2.2013 23:05
Dobrý den. Mám taký problém, ktorý pretrváva už asi mesiac. Jedného dna som si išiel nainštalovat hru cez daemon tools, ale ked som chcel pripojit obraz, nevyhodilo mi žiadne okno aby som mohol vybrat to čo chcem pripojit. Pred tým som si stahoval nejake temy na PC a ikonka pripojenia k wifi sa zmenila. Som sice pripojeny ale ukazuje mi namiesto bielych paličiek červeny križik ako keby som nemal žiadnu siet v dosahu. O par dni neskor potom, čo som nemohol pripojit obraz do daemon, som robil v MS Office Word 2007 a ked som klikol na uložit ako, zase mi nevyskočilo žiadne okno že kam to chcem uložit a pod akým názvom. A potom som si zase chcel stiahnut obrazok z google ale zase sa nič nestalo. Už som aj odstranil vyrusy, pri štarte som dal F8, dal som Repair, ale nič sa nezmenilo. Som zufaly a neviem čo mam robit :( . Hladam som už všade na nete ale nikto nema taky problem. Ak niekto viete čo stym, prosim vas pekne poradte mi ale aby to bola ina možnost ako preinštalovat windows.
Vanilkovej.Termix (11)|1.3.2013 11:07
Prvně zkusit online scanner na viry (třeba ten od esetu), antivir už může být napadený.
j.albi (476)|1.3.2013 14:23
Otestovat nějakým antivirovým programem na CD jako třeba AVG Rescue, ale podle popisu to vypadá na nabouraný systém. Po kontrole to chce themes na defaut. Z popisu to není zřejmé o jaký jde OS. Předpokládám že W7.
filipbecaver (4)|1.3.2013 17:16
ano W7...už som aj skusil s tym online scanner ale nepomohlo...a temy som už zmazal
Vanilkovej.Termix (11)|1.3.2013 21:12
Takže jedině reinstall ;) ale musí být čistá instalace (včetně naformátování disku).
filipbecaver (4)|2.3.2013 10:40
:( mam lenovo takže budem musiet stahovat lenovo doplnky z originalnej stranky a to sa mi moc nechce... ach jo :(
filipbecaver (4)|5.3.2013 16:41
ešte je tu jedna vec...nainštaloval som si zelene alienware ikony, čiže ked napr. otvorim winrar, a idem extrahovat nejaky subor, tak mi otvoro okno že kam ho chcem extrahovat ale su tam tie zelene ikony. no ked som ich hladal že kde su aby som ich vymazal tak som ich nenašiel a neviem ako sa ich mam zbavit