Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: přechod na 3D

Nováček
    Registrace
    May 2009

zajímám se o přechod na 3D (primárně na hry) a trochu tápu ohledně výběru grafiky (AMD/nVidia) a pak technologie monitoru (aktivní/pasivní)? má někdo nějaké doporučení, nejlépe praktické zkušenosti?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

To si priprav pekny balik penez...vidim to asi tahle:

lcd+3D technologie:
    http://www.alfacomp.cz/php/product.p...007X23B2SX1EHJ

...kdyz budes mit stesti bude ti stacit tahle grafika:

http://www.alfacomp.cz/php/product.p...007K0BX99O1NHD

...kdyz stacit nebude tak budes muset mit neco z tohodle:

http://www.alfacomp.cz/php/product.p...007K0BXBGB1W55
    nebo
    http://www.alfacomp.cz/php/product.p...007K0BX9I81LUA

...hodne stesti!

Nováček
    Registrace
    May 2009

aha, díky...
    spíš ale mi šlo o nějaké praktické zkušenosti. Jakou volit technologii - je známo, že aktivní je snad nejhorší pro oči. Kromě toho jsem četl, že pasivní technologie šla naopak hodně dopředu. Pokud pasivní, tak jestli je vhodná karta od AMD - nevím jak je na tom s podporou her atd atd..

tebou navržené gk jsou samozřejmě nesmyslně výkonově a hlavně cenově přemrštěné.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Zdravím všechny,

omlouvám se že vstupuji do této diskuze se svým dotazem, ale přišla mi jako nejbližší mému dotazu. Mám již pár let doma v obývacím pokoji HTPC připojené k TV. Využívám ho pro přehrávání filmu,nahrávání TV a děti na něm občas hraji hry FIFA atd. HTPC se skládá z desky: GIGABITE AM2 MA78GM-S2H , CPU: ATHLON X 2 4850c 2,5GH s 2000MHZ 1MB, grafikou: VGA ATI SAPPHIRE HD 4670 512 MB DDR3 ULTIMATE, RAM: 4 GB 800MHz. Tato sestava v pohodě zvládá všechny požadavky které na ni zatím mám včetně full HD. Zvažuji nákup nové TV a poohlížím se po 3DTV, otázka zní zvládnu na této sestavě pouštět 3D filmy? Pokud bych uvažoval o možnosti hrát 3D hry (tedy mé děti) co doporučíte upgradovat ? Na google jsem se snažil hledat, ale nic co by mi pomohlo jsem nenašel.

Děkuji za vaši případnou pomoc pokud se to do tohoto tematu nehodí prosím o link kam se mám přesunout.

F.

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

O 3D TV nevím nic, snad kromě toho že se moc neprosadila a spíš umírá. Pokud by se měl upgradovat CPU a grafická karta, bylo by dobré vědět v jaké skříni je to celé složené. Hlavně kvůli chlazení. Taky by se hodilo vědět jaký zdroj to napájí - značka a výkon.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Přesné jméno skříně teď nevím má uvnitř 2 120 mm větráky. Zdroj je 400 W Foxtron. Jestli to dobře chápu tak na stávající sestavě si 3D filmy pouštět nemohu?

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Tak si odpovím sám. Včera jsem si pořídil novou TV Samsung s 3D a přehráváním. připojil k HTPC a 3D normalně hraje jen je třeba mít správný přehrávač.

Podobná témata

1. Problémy s PC (HW/SW): přechod na w7
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 31-08-2010, 23:38
  2. Prechod na 64bit OS
    Od Luoslav v sekci OS Windows
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 14-01-2009, 21:30
  3. LCD: Přechod k LCD
    Od Robii v sekci Monitory