Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Cisco Linksys EA4500

Nováček
    Registrace
    May 2007

Zdravím.Mám tento router a naň pripojený USB HDD WD 2TB My Passport na zdielanie v sieti,hlavne video,net UPC 50/5.TV je pripojena k routeru cez kábel notebook cez wifi.Všetko pracuje korektne okrem jednej veci.Keď pozerám film a je jedno či je DVD rip alebo mkv myslím tým dátový tok film prehrávava bez problémov no akonáhle popri tom začnem sťahovat nejaký s?bor obraz začne sekať a zamŕzať.Napr. zo Share rapid sťahuje cca 5MB/sek. a vtedy to začne robiť.Myslel som že pokiaľ spojím TV s routerom káblom tak by mal ten film nezávisle na tom či sťahujem niečo z netu kde ide všetok dátový tok netu malo stíhať obe činnosti.Vie mi niekto poradiť či sa dajú teda obe veci robiť naraz?Ďakujem a za nepresné výrazy sa ospravedlňujem.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Ono tahání dat přes USB je relativně náročný a 50Mbit traffic dokáže router taky zatížit. Tipoval bych to na slabší CPU, které obě činnosti najednou nezvládá.

Nováček
    Registrace
    May 2007

Hmm,to si myslím aj ja že CPU nestíha,takže sa s tým budem musieť zmieriť.Ďakujem za odpoveď.

Nováček
    Registrace
    Apr 2013

Umi tenhle router streamovat titulky? Myslim pri streamovani videa pres USB zarizeni.
    Naposledy upraveno uživatelem yahoo1: 20-04-2013 v 18:11

Nováček
    Registrace
    May 2007

Citace Původně odesláno od yahoo1 Zobrazit příspěvek
    Umi tenhle router streamovat titulky? Myslim pri streamovani videa pres USB zarizeni.
    Film s tytulkami samozrejme áno.

Podobná témata

1. Cisco WRVS4400N a VPN
    Od Supra66 v sekci Sítě
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-03-2012, 19:33
  2. Linksys SE2800
    Od Mailen v sekci Sítě
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 11-01-2012, 20:35
  3. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 21-04-2011, 23:36
  4. Jaky CISCO produkt pouzit pro Outdoor AP?
    Od Ondra_xxx v sekci Sítě
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 28-05-2009, 12:53
  5. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-08-2007, 08:37