reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Cisco Linksys EA4500

Elessar (3)|5.3.2013 12:55
Zdravím.Mám tento router a naň pripojený USB HDD WD 2TB My Passport na zdielanie v sieti,hlavne video,net UPC 50/5.TV je pripojena k routeru cez kábel notebook cez wifi.Všetko pracuje korektne okrem jednej veci.Keď pozerám film a je jedno či je DVD rip alebo mkv myslím tým dátový tok film prehrávava bez problémov no akonáhle popri tom začnem sťahovat nejaký s?bor obraz začne sekať a zamŕzať.Napr. zo Share rapid sťahuje cca 5MB/sek. a vtedy to začne robiť.Myslel som že pokiaľ spojím TV s routerom káblom tak by mal ten film nezávisle na tom či sťahujem niečo z netu kde ide všetok dátový tok netu malo stíhať obe činnosti.Vie mi niekto poradiť či sa dajú teda obe veci robiť naraz?Ďakujem a za nepresné výrazy sa ospravedlňujem.
DrZelenka (2491)|5.3.2013 22:12
Ono tahání dat přes USB je relativně náročný a 50Mbit traffic dokáže router taky zatížit. Tipoval bych to na slabší CPU, které obě činnosti najednou nezvládá.
Elessar (3)|5.3.2013 22:20
Hmm,to si myslím aj ja že CPU nestíha,takže sa s tým budem musieť zmieriť.Ďakujem za odpoveď.
yahoo1 (2)|20.4.2013 18:04
Umi tenhle router streamovat titulky? Myslim pri streamovani videa pres USB zarizeni.
Elessar (3)|20.4.2013 18:23
[QUOTE=yahoo1;531320]Umi tenhle router streamovat titulky? Myslim pri streamovani videa pres USB zarizeni.[/QUOTE]

Film s tytulkami samozrejme áno.