reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

klavesnice prestava po pul minute psani reagovat

Fakur (19)|7.3.2013 21:54
musim kliknout mysi na text a pak muzu zase pokracovat v psani, a po pul minute zase proces opakovat, nevite, kde muze byt chyba?

---------- Doplněno v 21:54 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 21:52 ----------

to same s mysi, ta sice funguje, ale kdyz chci otacet koleckem a posouvat stranku dale, musim zase kliknout pravym mysitkem, jinak se nepohne :(
gabera (64)|8.3.2013 10:31
Můžete vyzkoušet jinou myš?
Nemyslím sice, že je to moc pravděpodobé, ale před léty mi při poruše kabelu myši tato sama organizovala práci a přenášela fokus jinam, než jsem zrovna psal. Sem tam si i zmáčkla nějakou ikonku a bylo veselo.
Bylo to sice ještě ve spojení s malou vibrací podložky myši, ale za pokus nic nedáte.
Fakur (19)|8.3.2013 12:11
zkousel jsem uz 3 mysi a 2 klavsnice :D Ten windows bude nejaky posrany, zkuim ho preinstalovat, snad to odstrani muj problem
gabera (64)|8.3.2013 15:11
Což ještě zkusit nástroj Obnovení systému s bodem obnovení z doby, kdy to ještě nezlobilo?

Zlobí to i při spuštění Windows v nouzovém režimu?
nou_cement (10)|8.3.2013 17:07
ovladače používáte systémové? nebo nějaké dodané s hardwarem? systém vyloučíme pokud zkusíte jít do BIOS/EFI a tam zkusíte toto chování "nějak" simulovat...