reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

zamrznuti klavesnice a mysi u zcela noveho PC

Fakur (19)|13.3.2013 16:24
Zdravim, nemohli byste mi pomoct s nasledujicim problemem? Klavesnice prestava zhruba po pul minute reagovat, musim kliknout na text pravym mysitkem, abych mohl pokracovat v psani totez se mi stava s koleckem mysi, nejde ho pouzivat, az kliknu pravym tlacitkem, zase se rozbehne. Je zajimave, ze jsou obdobi, kdy mys a klavesnice funguje treba hodinu v kuse uplne v poradku a pak se ale vraci tyhle potize. Mam tenhle PC:
http://www.czc.cz/9ed01eh086hpg9d8nvnnbai3cd/seznam
Mam windows 7 se vsemi moznymi aktualizacemi. Tenhle problem nemuze byt zpusobeny viry, objevuje se ihned po naintalovani cisteho windowsu, ktery jeste neni pripojen na internet. V mysi a klavesnici take nemuze byt problem, zkousel jsem starsi klavesnici a mys a vysledek je totozny. Jinak programy, office, video, nektere hry jedou uplne bezchybne, system je velice rychly a svizny. Od technika z obchodu CZC jsem dostal radu, abych vytahl pamet RAM a dal ji do druheho slotu, to jsem udelal, ale pak se PC jednoduse nespustil, musel jsem vratit pamet do prvniho slotu a zase se rozjel. Vubec nevim, proc mi to dela, muj pocitac je nemocny a ja si nevim rady. Pomozte prosim :(
j.albi (476)|14.3.2013 11:29
Doporučil bych PC reklamovat! Problému může být víc, nejspíše vadná deska.