Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: zamrznuti klavesnice a mysi u zcela noveho PC

Nováček
    Registrace
    Feb 2013

Zdravim, nemohli byste mi pomoct s nasledujicim problemem? Klavesnice prestava zhruba po pul minute reagovat, musim kliknout na text pravym mysitkem, abych mohl pokracovat v psani totez se mi stava s koleckem mysi, nejde ho pouzivat, az kliknu pravym tlacitkem, zase se rozbehne. Je zajimave, ze jsou obdobi, kdy mys a klavesnice funguje treba hodinu v kuse uplne v poradku a pak se ale vraci tyhle potize. Mam tenhle PC:
    http://www.czc.cz/9ed01eh086hpg9d8nvnnbai3cd/seznam
    Mam windows 7 se vsemi moznymi aktualizacemi. Tenhle problem nemuze byt zpusobeny viry, objevuje se ihned po naintalovani cisteho windowsu, ktery jeste neni pripojen na internet. V mysi a klavesnici take nemuze byt problem, zkousel jsem starsi klavesnici a mys a vysledek je totozny. Jinak programy, office, video, nektere hry jedou uplne bezchybne, system je velice rychly a svizny. Od technika z obchodu CZC jsem dostal radu, abych vytahl pamet RAM a dal ji do druheho slotu, to jsem udelal, ale pak se PC jednoduse nespustil, musel jsem vratit pamet do prvniho slotu a zase se rozjel. Vubec nevim, proc mi to dela, muj pocitac je nemocny a ja si nevim rady. Pomozte prosim
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW
    Registrace
    Feb 2011

Doporučil bych PC reklamovat! Problému může být víc, nejspíše vadná deska.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Systém se znovu restartoval, aniž by se předtím zcela vypnul.
    Od petrf22 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 12-10-2011, 15:44
  2. Problémy s PC (HW/SW): Zcela nefunkční PC
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 25-12-2009, 23:13
  3. HD DVD končí a to zcela
    Od Maximus12 v sekci Aktuality
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-02-2008, 09:30
  4. Citlivost mysi u her