Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 24 z 24

Téma: Víkendová diskuze: Software, co vám změnil život

Pinky Poet G.org CLooNY

cz Hunter->
    Velká a vleklá bolest značné části komerčního sw, přitakám. Pamatuji si, že zhruba kolem r 2005 (asi, nebudu po tom blíže pátrat) znamenal pokrok Autodesku v ACADu nové ikonky (hi color) na ovládacích panelech. Sw uplatňovaný v průmyslu tím asi trpí nejvíce (ale možná je to proto, že jej mám více na očích), počínaje Autodeskem, Dassaultem atd. Nejvíce to bilo/bije do očí u Tekla (Xsteel) Structures - ještě, že už s tím nepracuju, nové verze byly vždy za trest, podpora šílená - tento sw opravdu změnil můj pohled na svět (v tom negativním slova smyslu). Obecně, ohledně této záležitosti bychom se mohli bavit do soudného dne...
    Odpovídat lze po přihlášení

Pinky Poet G.org CLooNY

Tak, přátelé, tohle mě vážně pobavilo. My o vlku... A potrefená husa nejvíc kejhá. Aneb vzpomínáte na slavné Windows Millenium Edition s tím jejich slavným Media Playerem (7.0)???

http://www.novinky.cz/ekonomika/2962...a-malarii.html

Nováček
    Registrace
    May 2006

Jednoznacne Catia V5 od Dassault Systemes. Spustam ju kazdy pracovny den uz 6 rokov. A este tych rokov bude dost. V mojich kruhoch najdiskutovanejsi software.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Norton Ghost - Chci něco rizikového zkusit? Zazálohuju disk (dříve na Zip-Drive, dnes externí HDD) a pokud pokus dopadne špatně - cold backup z Norton Ghost-u a za 10 až 15 minut je komp na původním stavu a navíc mi zůstává záchranná kopie (archiv). Lepší jak pokusy ve virtualizaci.

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

Pro mě to byl Cubase na ATARI ST.Je to úžasný program,nyní již dlouhou dobu s podporou Audio.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Mě žádný software život nezměnil. Co se týče software, bez kterého si neumím "PC život" představit je OS Windows (používal jsem zběžně 3.11 a pak už běžně 95, 98, XP a skončil u 7) a další software Winamp na audio, GOMPlayer na video, PowerDVD na DVD a Blu-ray disky, mp3tag na tagování a pak další programy pro různé funkce, které už tak často nepoužívám (např. úprava audia, konvertovací programy). Pak se samozřejmě člověk neobejde bez firewallu, antivirových programů a programů na údržbu PC. A na tráveni volného času hry (kdysi na to času bylo více, v současnosti tak max. 4 hry za rok) - tu mě nejvíce oslovil Duke Nukem 3D (Atomic Edition) na poli akčních her a na poli strategií Knights and Merchants (podle mě nejrealističtější strategie nejen té doby).
    Naposledy upraveno uživatelem Luk Skywalker: 17-03-2013 v 16:18

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jun 2012

Pro mě je to hudební přehrávač cMP2-cisc Memory Player. Ze všech přehrávačů má nejlepší podání zvuku a také asi nejhorší podporu formátů a velice kostrbaté ovládání. Nepřehraje nic jiného než flac nebo wav, více skladeb zvládne jen za pomoci cue playlistu, ale stojí za to.

http://cicsmemoryplayer.com

Jako další je Aston, náhrada za plochu windows. Nebýt padající plochy na WinXP nikdy bych se k tomuto programu nedostal, prodloužil život mého OS o hodně dlouho. nakonec jsem si na něj tak zvykl že nic jiného nechci ani vidět.
    http://www.svethardware.cz/forum/sho...l=1#post517867

Samozřejmě ne že by mi tyto aplikace nějak změnili život, spíš jej jen zpříjemnili.

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

"zmenil zivot" su mozno silne slova, ale inak irc protokol ktory bol jednou z prvych "socialnych sieti" v dobach ranneho internetu (samozrejme pretym bbs, atd) a kde bolo mozne stretnut zaujimavych ludi z celeho sveta, ked este web samotny nebol tak rozvinuty..

Občasný diskutér Avatar uživatele arkij
    Registrace
    Feb 2007

SW který mi sice nezměnil život, neboť není příčinou ale jen nástrojem, rozhodně však změnil profesi jíž se živím je AutoCAD - přešli jsme od tužek a rýsovacích prken k PC a k tomu není co dodat

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Život s tiskárnou
    Od Pavel Kovač v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 38
    Poslední příspěvek: 20-05-2015, 21:57
  2. Víkendová diskuze: PC vs. NTB?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 02-02-2013, 18:07
  3. Víkendová diskuze: Odpočinek