reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Gta San Andreas - SA:MP - problém s obrazovkou

bulhy (235)|23.3.2013 18:32
Zdravím. Dnes se mi stala nemilá věc a to ta, že mi přestalo fungovat SA:MP... Ještě včera pohodově jelo, ale dnes ne. Problém je, že SA:MP jede, tzn., že když vyfotím obrazovku a hodím to do malování, přes CTRL+V, tak vidím normálně hru, ale obrazovka mi to neukazuje. Pouze mi běhá po obrazovce logo LG a pod tím nápis "Nesprávný formát". Vůbec nevím, čím to může být. Vše fungovalo. Když to prostě zapnu, tak to začne. Shodím na plochu a je to normální a když to zase maximalizuju, tak opět. Nemáte nějaké řešení?
MartyDzeksons (48)|23.3.2013 18:47
Neznám řešení ale myslím že to je tím že to máš nastavený na větší rozlišení než je tvoje obrazovka:D Ale jestli jsi nic nenastavoval tak nevím no...
johny__g (6387)|23.3.2013 19:23
Rozlišení nebo pokud hra umí nastavovat obnovovací frekvenci, tak to může bát i to. Dělá to okamžitě po spuštění, nebo se dostaneš aspoň do nějakého menu s nastavením hry?
bulhy (235)|23.3.2013 19:29
Okamžitě jen, co to zapnu. A včera to ještě fungovalo.
DrZelenka (2491)|23.3.2013 22:32
V dokumentech by měla být složka "GTA San Andreas User Files" a v ní soubor "gta_sa.set". Jeho přesun (radši bych ho jen přesunul - kdyby bylo potřeba ho obnovit) by měl vymazat veškerá nastavení hry, což by mohlo umožnit nastavit hru správně (bez smazání uložených pozic).
bulhy (235)|23.3.2013 22:54
Ano. Přesně to jsem udělal před asi hoďkou. Každopádně i tak děkuji a úplně jsem ho smazal. Ničemu to neublížilo. Každopádně i tak všem díky a téma považujte za vyřešené. :)