reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

daenis_navrh02

daenis (63)|31.7.2006 16:34
daenis_navrh02
4467844ce0061db1bd.jpg
Ingenio (18)|4.8.2006 00:56
Dobrej nápad, to se divim že sem nic podobnýho ještě nikde neviděl. :)
Akorát ta beruška tam moc dobře nesedí
daenis (63)|4.8.2006 12:13
.. neviem preco sa divis ze si to nikde nevidel.. existuju aj ludia co plagiatorstvo neuznavaju

..ta lienka by chcela este kusicek upravit.. to je pravda..

btw. ten napis je dvojzmyselny.. len na vysvetlenie.. za pismenom "Z" su nuly..len to tak nevyzera.. takze sa cely obrazok da chapat ako novy model mysi

Your Personl Z00 ( "nula nula" ako oznacenie modelu)

alebo sa to da chapat aj ako spojenie lienky a mysky..cize

Your Personal ZOO (zverinec :-) )
Ingenio (18)|4.8.2006 12:19
[QUOTE=daenis].. neviem preco sa divis ze si to nikde nevidel.. existuju aj ludia co plagiatorstvo neuznavaju
[/QUOTE]

Já to myslel tak že se divim že to ještě nikoho nenapadlo dřív, ně tak žes to okopíroval.

...Jen je škoda že asi nikomu to hned nedojde, že je to dvojsmyslný. :))
daenis (63)|4.8.2006 12:24
..povodne som tam tie nuly chcel preskrtnut.. ale potom by to dvojzmyselne nebolo.. nevadi.. moje prace ani na skole niekedy nevedeli na prvy pohlad ohodnotit.. haha
Ingenio (18)|4.8.2006 12:27
[QUOTE=daenis]..povodne som tam tie nuly chcel preskrtnut.. ale potom by to dvojzmyselne nebolo.. nevadi.. moje prace ani na skole niekedy nevedeli na prvy pohlad ohodnotit.. haha[/QUOTE]
Já si myslim že špatný by nebylo kdyby si to ZOO bejval napsal zároveň někam na tu myš
daenis (63)|4.8.2006 12:30
povodne to islo na miesto toho napisu "www.svethardware.cz" , ale nakoniec som to zavrhol lebo by to potom posobilo takym prazdnejsim dojmom ako teraz...
daenis (63)|4.8.2006 12:38
..a ked uz hovorime o tych napadoch tak napriklad aj ten moj podpis "designed by daenis" je robeny tak:

1. aby tam bol (copyright :-) )
2. aby bol nenasilny (ak si to nahodou niekto da ako pozadie na plochu tak ten podpis nebude vydiet - bude schovany pod spodnou listou)

aspon ja by som nechcel aby mi na ploche svietilo nejake cudzie meno :-)
Ingenio (18)|4.8.2006 12:44
To je pravda, škoda žes to nenapsal ještě předtim než jsem něco vytvořil, asi bych ty rady použil, možná to mohli dát i do pravidel. ;)
Ale koukám že u těch ostatních pozadí už si nad tím taky zanevřel :)
daenis (63)|4.8.2006 12:47
Preco zanevrel? Ved na kazdom pozadi mam podpis.. A v prividlach bolo ze sa moze pouzit "nenasilny podpis autora"

btw. budes este robit nejake pozadie? ja som rozmyslal este nad kalendarom a nejakou jemnou kolazou v pozadi.. aby to pozadie bolo este aj uzitocne :-) ale uz sa mi to nechce robit.. ale kludne by si to mohol spravit
daenis (63)|4.8.2006 12:48
Preco zanevrel? Ved na kazdom pozadi mam podpis.. A v pravidlach bolo ze sa moze pouzit "nenasilny podpis autora"

btw. budes este robit nejake pozadie? ja som rozmyslal este nad kalendarom a nejakou jemnou kolazou v pozadi.. aby to pozadie bolo este aj uzitocne :-) ale uz sa mi to nechce robit.. ale kludne by si to mohol spravit
Ingenio (18)|4.8.2006 12:53
Protože na těch dalších už máš ten podpis danej tak aby byl nad tou spodní lištou, ale podle pravidel to je, tak co :)

Já už asi nic dělat nebudu, taky se mi nechce a to sem udělal "jen" dva :)
... Kalendář by moch bejt dobrej, ale škoda že by na něm nešel označovat aktuální den :)
daenis (63)|4.8.2006 12:54
..aha uz som to pochopil.. na ostatnych je podpis mimo spodnej listy.. tak to mi v dalsich veru uslo :-)