Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 13 z 13

Téma: daenis_navrh02

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

daenis_navrh02
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 4467844ce0061db1bd.jpg 
Zobrazení: 587 
Velikost: 96.6 KB 
ID: 108  
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Dobrej nápad, to se divim že sem nic podobnýho ještě nikde neviděl.
    Akorát ta beruška tam moc dobře nesedí

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

.. neviem preco sa divis ze si to nikde nevidel.. existuju aj ludia co plagiatorstvo neuznavaju

..ta lienka by chcela este kusicek upravit.. to je pravda..

btw. ten napis je dvojzmyselny.. len na vysvetlenie.. za pismenom "Z" su nuly..len to tak nevyzera.. takze sa cely obrazok da chapat ako novy model mysi

Your Personl Z00 ( "nula nula" ako oznacenie modelu)

alebo sa to da chapat aj ako spojenie lienky a mysky..cize

Your Personal ZOO (zverinec :-) )

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od daenis
    .. neviem preco sa divis ze si to nikde nevidel.. existuju aj ludia co plagiatorstvo neuznavaju
    Já to myslel tak že se divim že to ještě nikoho nenapadlo dřív, ně tak žes to okopíroval.

...Jen je škoda že asi nikomu to hned nedojde, že je to dvojsmyslný. )

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

..povodne som tam tie nuly chcel preskrtnut.. ale potom by to dvojzmyselne nebolo.. nevadi.. moje prace ani na skole niekedy nevedeli na prvy pohlad ohodnotit.. haha

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od daenis
    ..povodne som tam tie nuly chcel preskrtnut.. ale potom by to dvojzmyselne nebolo.. nevadi.. moje prace ani na skole niekedy nevedeli na prvy pohlad ohodnotit.. haha
    Já si myslim že špatný by nebylo kdyby si to ZOO bejval napsal zároveň někam na tu myš

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

povodne to islo na miesto toho napisu "www.svethardware.cz" , ale nakoniec som to zavrhol lebo by to potom posobilo takym prazdnejsim dojmom ako teraz...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

..a ked uz hovorime o tych napadoch tak napriklad aj ten moj podpis "designed by daenis" je robeny tak:

1. aby tam bol (copyright :-) )
    2. aby bol nenasilny (ak si to nahodou niekto da ako pozadie na plochu tak ten podpis nebude vydiet - bude schovany pod spodnou listou)

aspon ja by som nechcel aby mi na ploche svietilo nejake cudzie meno :-)

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

To je pravda, škoda žes to nenapsal ještě předtim než jsem něco vytvořil, asi bych ty rady použil, možná to mohli dát i do pravidel.
    Ale koukám že u těch ostatních pozadí už si nad tím taky zanevřel

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Preco zanevrel? Ved na kazdom pozadi mam podpis.. A v prividlach bolo ze sa moze pouzit "nenasilny podpis autora"

btw. budes este robit nejake pozadie? ja som rozmyslal este nad kalendarom a nejakou jemnou kolazou v pozadi.. aby to pozadie bolo este aj uzitocne :-) ale uz sa mi to nechce robit.. ale kludne by si to mohol spravit

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Preco zanevrel? Ved na kazdom pozadi mam podpis.. A v pravidlach bolo ze sa moze pouzit "nenasilny podpis autora"

btw. budes este robit nejake pozadie? ja som rozmyslal este nad kalendarom a nejakou jemnou kolazou v pozadi.. aby to pozadie bolo este aj uzitocne :-) ale uz sa mi to nechce robit.. ale kludne by si to mohol spravit

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Protože na těch dalších už máš ten podpis danej tak aby byl nad tou spodní lištou, ale podle pravidel to je, tak co

Já už asi nic dělat nebudu, taky se mi nechce a to sem udělal "jen" dva
    ... Kalendář by moch bejt dobrej, ale škoda že by na něm nešel označovat aktuální den

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

..aha uz som to pochopil.. na ostatnych je podpis mimo spodnej listy.. tak to mi v dalsich veru uslo :-)