Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 46

Téma: PC pro hraní her v ceně 10 000 - 12 500 Kč

Nováček
    Registrace
    Feb 2011

Zaměření pro: hraní her

Platforma: Intel
    Operační systém: WIN7
    LCD monitor: bez LCD

Poznámky a periferie:
    Ahoj chtěl bych prosím poradit při koupi nového PC sestavil jsem to zatím takto prosím pokud by se dali někde ušetřit aspoň 1000 Kč tak bych to uvítal pokud to je pod 500 tak to nemá smysl děkuji, jinak jsi nejsem jist výběrem case jestli je nějaká levnější nebo za ty samé peníze lepší tak také vítam.http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...011T270119FU01

PS: teď jdu do práce a v 15:00 se vrátím
    Naposledy upraveno uživatelem majkii11: 26-03-2013 v 04:44
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Tady můžeš šetřit tak maximálně po stovkách. Když už jsi vzal ty nejlevnější rozumné komponenty, tak už to fakt nemá smysl... by se dala ušetřit tak stovka na desce a stopade na grafice, pade na disku. S tím už moc nevykouzlíš. Mimochodem doporučuju vzít tuhle ramku http://www.alfacomp.cz/php/product.p...00821Y50AL1OZT (o pár korun dražší a rovnou šesnáctistovka)

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Jeste by se dalo usetrit 200 na zdroji,
    http://www.alfacomp.cz/php/product.p...008O00000018BC
    350W v klidu staci (procesor 55W, deska 6W, Ramka 3W, HDD 6W, DVD 6W a grafika 80W = 156W), ale zase pokud hodlas do budoucna upgradovat, tak ty usetreny 2 stovky nemaj smysl, musel bys vymenit zdroj. Pritom ten Seasonic je vcelku kvalitni a mel by par let vydrzet, tak by to byla skoda ho vyhodit/prodat se ztratou jen proto, ze ma malo wattu
    BTW disk bych si vzal tenhle:
    http://www.alfacomp.cz/php/product.p...007H1TZ0001O1X
    Ne proto, ze bych chtel usetrit 50Kc, ale protoze preferuju Westerny

EDIT: zkusmo jsem to nahazel do kosiku, jak by to slo nejlevneji, ale porad jeste rozumne a vyslo 11800, ten litr dolu proste nedas...
    http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...011UBZ011OZT01
    Naposledy upraveno uživatelem ICE_D: 26-03-2013 v 09:49

Registrace
    Jun 2008

Já mám zrovna radši Seagate, ale to je na každého preferencích.

Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od NFG_ICE Zobrazit příspěvek
    EDIT: zkusmo jsem to nahazel do kosiku, jak by to slo nejlevneji, ale porad jeste rozumne a vyslo 11800, ten litr dolu proste nedas...
    http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...011UBZ011OZT01
    Hups! Vloudila se mi tam bazarova grafika, takze opraveno a nakonec je to 11955,-
    http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...011OZT011OJF01

Asi bych to nechal za tech 12400 co bylo puvodne, vymenil RAMku za Corsaira a sel do toho

EDIT: Venca: ja vim, ze Ty mas radsi Seagate, proto jsem taky napsal, ze ja preferuju WD i kdyz vim, ze jsem tady asi jediny

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Můj drobně upravený návrh: http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...011R3K011U2401

Elite vs. Bitfenix záleží na preferencích. Skříně se liší odlišnou filozofií uspořádání. Paměti stačí 1333, 1600 procesor nepodporuje. 650Ti je oproti HD7770 zhruba o 20% výkonnější. WD má pro použití jako jediný primární disk lépe odladěný firmware. Seagate se hodí spíše jako druhý disk k SSD. 400W je kvůli vyvedenému PCIe 6-pin konektoru, který vyžaduje GK.

Nováček
    Registrace
    Feb 2011

Ahoj tak jsem na to koukal a trochu upravil.
    Skříň se mi líbí víc ta Bitfenix, pamět sem dal jinou ale podle vlastní volby jen prosím řekněte jestli jsem vybral dobře. (1600 opravdu nemá cenu brát.)
    Hodně sem hledal testy atd... protože se mi nezdálo že GTX 650 je lepší jak HD7770 ale ta verze Ti asi má něco do sebe každopádně jsem se dočetl že v nejbližší době má NVDIA zrovna tyto karty zlevnit z důvodu vypuštění nové karty GTX 650 Ti Boost a na to zase bude reagovat AMD taky zlevnením svých karet nejspíš počkám týden bo dva do výplaty a uvidím jak to dopadne.
    Na závěr bych se rád ještě zeptal včem je ta deska od GB lepší než ASRock?? díky

http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...011J88011T2701

Jinak všem moc díky za rady a pomoc
    EDIT: opraveno
    Naposledy upraveno uživatelem majkii11: 26-03-2013 v 17:25 Důvod: Pravopis, Link

Registrace
    Oct 2007

Spatnej odkaz na kosik Musis sem hodit ten vygenerovanej tlacitkem "Odkaz na kosik"

Citace Původně odesláno od majkii11 Zobrazit příspěvek
    Na závěr bych se rád ještě zeptal včem je ta deska od GB lepší než ASRock??
    Ciste jenom osobni nazor, na zaklade osobnich zkusenosti preferuju GB, vzdy jsem je mel a vzdy slapaly mnoho let bez problemu. ASRock sice pry hodne zlepsili kvalitu, ale pro me je to odjakziva low-endovva poruchova znacka. Takze ji proste neverim i kdyz asi neopravnene, ale zkouset to nebudu Jo a GB je levnejsi

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

ASRock sice pry hodne zlepsili kvalitu, ale pro me je to odjakziva low-endovva poruchova znacka.
    Kdysi se jednalo o low-end firmy Asus, což dnes již neplatí. AsRock dělá kvalitní základní desky, které v recenzích dosahují dobrého hodnocení a to i v OC. Jako u všech značek si samozřejmě musíš umět vybrat. A jako příklad je to jedna ze dvou firem, které dělají základní desku s čipsetem B75 a chlazenou kaskádou

Jo a GB je levnejsi
    Proč asi

Starousedlík SHW Avatar uživatele Matherdet
    Registrace
    Apr 2011

Vím že to nemáte rádi ,ale šlo by se hodně ušetřit na černejch oknech

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Matherdet Zobrazit příspěvek
    Četl jsi pravidla tohoto fóra někdy

Registrace
    Jun 2008

Ciste jenom osobni nazor, na zaklade osobnich zkusenosti preferuju GB, vzdy jsem je mel a vzdy slapaly mnoho let bez problemu. ASRock sice pry hodne zlepsili kvalitu, ale pro me je to odjakziva low-endovva poruchova znacka. Takze ji proste neverim i kdyz asi neopravnene, ale zkouset to nebudu Jo a GB je levnejsi
    Za mě třeba radši GB než MSI, ale zatím jsem neměl důvod při výběru nové sestavy se na něj obracet, protože ASRock (který je specializovaný právě na desky a má za sebou takové projekty jako klasické dvouprocesorové desky a další podobné vychytávky) nebo ASUS měly vždy konkurenční výrobek se stejnými nebo lepšími parametry a za srovnatelnou cenu. Proti GB osobně nic nemám, jen mám problém s tím to cpát do každé sestavy jen proto, že to je GB a ne proto, že by to bylo za dané peníze to nejlepší.

Citace Původně odesláno od Matherdet Zobrazit příspěvek
    Samozřejmě to můžeš koupit i bez OS a tím dostat 2500 navíc, ale s nelegálním OS může mít celkem problémy a to nejen s legalitou.

Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od VencaX Zobrazit příspěvek
    Za mě třeba radši GB než MSI, ale zatím jsem neměl důvod při výběru nové sestavy se na něj obracet, protože ASRock (který je specializovaný právě na desky a má za sebou takové projekty jako klasické dvouprocesorové desky a další podobné vychytávky) nebo ASUS měly vždy konkurenční výrobek se stejnými nebo lepšími parametry a za srovnatelnou cenu. Proti GB osobně nic nemám, jen mám problém s tím to cpát do každé sestavy jen proto, že to je GB a ne proto, že by to bylo za dané peníze to nejlepší
    Vsak kdyz chce nekdo co nejlevnejsi sestavu na Intelu, tak tam navrhuju ASRock B75 PRO3 (nebo jak to je) - sam bych si to nekoupil, protoze preferuju GB, ale do navrhu to davam kvuli cene a te chlazene kaskade

P.S. Co ja jsem slysel o tech hybridnich deskach, kde bylo DDR1 + DDR2 a 2 typy patic cpu (pro postupny upgrade), tak se to docela dost sr*lo...Ale to uz je tak davno a uz to nedelaji, tak bych si s tim tezkou hlavu nedelal...

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

P.S. Co ja jsem slysel o tech hybridnich deskach, kde bylo DDR1 + DDR2 a 2 typy patic cpu (pro postupny upgrade), tak se to docela dost sr*lo...Ale to uz je tak davno a uz to nedelaji, tak bych si s tim tezkou hlavu nedelal...
    No minimálne jednu takú ešte v ponuke majú

Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od robky Zobrazit příspěvek
    No minimálne jednu takú ešte v ponuke majú
    Jestli se nepletu, tak nforce 600 vyšla před 6 lety. To ještě ASRock prodává mininmálně 5 let starou desku?

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. PC pro hraní her v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od JackFlash v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 50
    Poslední příspěvek: 14-05-2012, 12:07
  2. PC pro hraní her v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od Pechy91 v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 16-02-2012, 20:57
  3. PC pro hraní her v ceně 7 500 - 10 000 Kč