reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Žádám o pomoc - GUI Miner

Darkhunter (401)|27.3.2013 09:53
Zdravím, dělám seminární práci na téma Bitcoin a jako praktickou část jsem se rozhodl, že udělám poměřování výkonu na různých počítačových sestavách v programu GUIMiner.
Jelikož jsem nesehnal moc lidí, kteří mají počítače s grafickými kartami podporující OpenCL a ani jsem nikde nesehnal někoho, kdo by půjčoval grafické karty, tak se obracím na Vás, čtenáři SvětHardware.cz, jestli byste mi nemohli na pět minut půjčit počítač přes Teamviewer, abych mohl měřit výkon v GUIMinerovi. Napíšu Vám poděkování v seminární práci. Kdyby byl někdo ochotný mi pomoci, tak ať mi kdyžtak napíše a domluvili bychom se na určitém čase, kdy by byl schopný mi počítač dálkově propůjčit.

Kdyby se tu našel někdo, kdo se zabývá Bitcoinem, GPGPU, OpenCL nebo Ekonomií a byl by ochoten zodpovědět pár mých otázek, tak ať mi taky prosím napíše. Taktéž věnuji poděkování v mé seminární práci.
Darkhunter (401)|1.4.2013 17:28
Mno, vidím, že se nikdo neozval. Já bych vás chtěl ještě jednou poprosit, aby se mi ozval alespoň jeden člověk. Seminárku odevzdávám zítra a chtěl bych mít v testu i nějaký jiný počítač/notebook, než jen low-end. A jestli se bojíte, že vám tam něco ukradnu nebo něco podobného, tak to opravdu nehrozí, protože uvidíte všechno, co tam budu dělat a kdykoliv můžete spojení přerušit...
EditorPO (2819)|17.4.2013 01:47
škoda, že som si tvoj príspevok všimol pozde, mohol som ti pomôcť