reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ovladače Radeon HD (AGP) a Win 7

TomasOxx (230)|31.3.2013 17:11
Ahoj, měl by prosím někdo funkční ovladače pro staré Radeony HD AGP verze pod Win 7 ?
Aktuální AGP Hotfix ze stránek AMD mi nefunguje ani pod win7 ani pod win xp.
Grafika je přesněji Radeon HD 2600 Pro.
dík
kevin00 (10238)|31.3.2013 17:27
TomasOxx (230)|31.3.2013 18:50
dík, ja nakonec donutil fungovat ty aktualni na netu rucnim vnucenim ovladacu a zatím to jede
radek.kovacik (96)|5.9.2013 09:35
Já se taky zeptám, když už je tento thread založený:
Je možno bez problémů používat u grafické karty Giogabyte GV-R795WF3-3GD ovladače přímo od výrobce čipu, tedy od AMD? Nebo se musím držet pouze ovladačů od Gigabyte?
VencaX (3686)|5.9.2013 10:03
Sice to vůbec nesouvisí s tématem, protože jde o PCIe kartu, ale ovladače přímo od AMD by měly bez problémů fungovat.
radek.kovacik (96)|5.9.2013 18:40
[QUOTE=VencaX;542217]Sice to vůbec nesouvisí s tématem[/QUOTE]
Sorry, já jsem viděl nadpis "Ovladače Radeon HD (AGP) a Win 7" a víc jsem to vlákno nestudoval...:)

Takže by mezi ovladači od AMD a od Gigabyte neměl být nějaký podstatný rozdíl?
Gouranga (699)|5.9.2013 18:48
Od AMD budou spise lepsi, protoze budou aktualizovany casteji (kazdy mesic), takze pokud nemas nejakou specialni kartu, coz podle vseho nemas, neni pro vyuzivani ovladacu od GB jediny duvod.
radek.kovacik (96)|6.9.2013 10:00
Tak už to mám nainstalováno a funguje to. Navíc mi to vyřešilo ten můj problém, kvůli kterému jsem to vlastně celé podstoupil - začala fungovat akcelerace ve střihovým softu.
Díky za rady. Teď už jenom doplním odkaz na odpověď přímo od Gigabyte, aby to mělo punc originality, kdyby někdy někdo řešil stejný problém.
VencaX (3686)|6.9.2013 10:09
Je ti jasné, že nikdo kromě tebe ten email nevidí?
radek.kovacik (96)|7.9.2013 09:15
No teda, není, jinak bych takovou hloupost neudělal...:notsure Já myslel, že to "pověsili" na nějaké veřejně dostupné fórum.
Tak tedy jinak. Zde to je:

[QUOTE=společnosti Gigabyte.com.tw]Dear Radek Kovačík,

Thank you for your kindly mail and inquiry. You can download the graphics card driver from AMD website. However, since we can hardly verify all the drivers, if you encounter any problem while using current graphics card driver version, we suggest you to use the graphics card driver which download from our website.

If you still have any further question or suggestion about our products/service, please do not hesitate to contact us. We will try our best to help you resolve the problem ASAP.

Regards,
GIGABYTE[/QUOTE]