reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

HD 7790 či HD 7850 bazar?

Devouver (304)|10.4.2013 20:23
Dobrý den,
mám takové malé dilema.
Uvažuju po obměně Gk karty (Dříve jsem jel na GTX 560 ti ale ta šla do křemíkového nebe hned po záruce, prostě házela takový krásný barvený pruhy)
No neměl jsem moc peněz tak jsem vzal z druhé ruky GTX 650 za 1 350,- s tím, že ji vyměním za kvalitnější železo.
No a tak hledám hledám a narazím na levnou, sic bazarovou HD 7850 za 3 400,- s tím že má 12 měsíců záruky a zřejmě byla servisovaná. Nechce se mi jít do bazarovýho kousku, ale ta cena by mě dokázala přemluvit ^^ No a tak se ptám či radši vzít 7790 se zárukou na 3 roky a vyhnout se tak popř. problémům či vzít tu bazarovou (15% výkonu je prostě 15%)
Jaksi se nemůžu rozžvějknout. nVidii nechci, těžím bitcoiny a na nich to jede pomalu. Doteď jsem těžil na 5870 na druhém stroji co jel 24/7 no a jaksi po 4 letech přestala fungovat :) Tak se to teď snažím nějak skloubit a později zkusím najít jinou 5870 či sehnat levnou 7870.

Díky za rady
Matherdet (955)|10.4.2013 21:10
Jestli byla servisovaná tak rozhodně ne...jestli byla u výrobce vyměněna,tak je to v pohodě...ale počkej si třeba 2 týdny a uvidíš co ti internet vyflusne,prolejzej bazos a aukro,na PCT maji na foru po prihlaseni sekci bazar kde je opravdu hodne nabidek kazdy den.
Devouver (304)|10.4.2013 23:07
[QUOTE=Matherdet;530699]...prolejzej bazos a aukro,na PCT maji na foru po prihlaseni sekci bazar kde je opravdu hodne nabidek kazdy den.[/QUOTE]

Jop, dříve se objevovaly HD 5850 a 5870 na aukru hojně. V poslední době ani už moc ne, asi to postupně odchází do křemíkovýho nebe. No nicméně počkám si na nějakou pěknou bazarovou HD7850 či levnější 6950. I když na aukru se nedá dražit, tam ti lulani za to dávaj prachy skoro jak za novou :D Nicméně dík za rady