Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 41

Téma: Víkendová diskuze: Ideální mobilní systém

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od bet_on-at_or Zobrazit příspěvek
    Děláš si srnadu! I ty šibale - ostatní hesla: nativní, absurdní
    srnadu si rozhodně většinou nedělám.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

NFG_ICE->
    Opice ví, že nejlepší věci jsou zadarmo!
    Pokud mi nejakej opicak da internet v mobilu zadarmo, tak budu rad jednim z nich

bet_on-at_or

Citace Původně odesláno od NFG_ICE Zobrazit příspěvek
    Pokud mi nejakej opicak da internet v mobilu zadarmo, tak budu rad jednim z nich
    Ukončeme tuhle offtopic debatu, představoval bych si to trošku jinak prostě. Mluvil jsi o volání a sms - to by mělo být zadarmo (SMS už dvacet let - myšleno v paušálu), z mobilních operátorů se dříve, či později stanou "internetoví provideři" (chtě nechtě), takže 1GB FUP by mělo být součástí paušálu s nízkým datovým tokem za nějaký pakatel (250,-), za necelou tisícovku chci vysokorychlostní připojení a FUP minimálně 5GB. Možná se vám to bude zdát směšné (snad se nedostaneme k dalším předraženým službám), možná vám budu připadat jako mimozemšťan, ale neustoupím a bez mobilu se s radostí obejdu.

Registrace
    Oct 2007

Ukončeme tuhle offtopic debatu, představoval bych si to trošku jinak prostě. Mluvil jsi o volání a sms - to by mělo být zadarmo (SMS už dvacet let - myšleno v paušálu), z mobilních operátorů se dříve, či později stanou "internetoví provideři" (chtě nechtě), takže 1GB FUP by mělo být součástí paušálu s nízkým datovým tokem za nějaký pakatel (250,-), za necelou tisícovku chci vysokorychlostní připojení a FUP minimálně 5GB. Možná se vám to bude zdát směšné (snad se nedostaneme k dalším předraženým službám), možná vám budu připadat jako mimozemšťan, ale neustoupím a bez mobilu se s radostí obejdu.
    V pohode, kdybys mel profil, tak Ti napisu soukromou zpravu a nespamuju to tady Ja jsem jen naznacoval, ze pokud chci vyuzit vyhodnych podminek (ze telefon platim mesicne 61,- a z toho 59,- me stoji internet a jeho zaporem je bohuzel FUP 150MB, takze si vypinam pri hrani prenosy, aby mi je androidi aplikace nezraly a pak mam vse zdarma a bez reklam), tak musim vzit presne to, co je a nelze si nic vybirat a zmenit. Tak to vyuzivam a ta hysterie okolo levnych neomezenych tarifu je mi ukradena.

Ale k zpet k tematu - abych to shrnul - pro me idealni telefon je neco hodne velkyho tak 7" s Androidem s 3G + wi-fi, abych mohl veci stahovat doma a nezralo mi to omezene FUP

P.S. Absolutne Ti neberu, ze se bez toho obejdes, fandim Ti a mozna Ti tak trochu zavidim....

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od mech13 Zobrazit příspěvek
    Bez os. Telefon ma telefonovat, posilat sms a vydrzet dlouho nabity.
    Pokud bych se mel zamerit i na funkce, tak to bude budik a LED svitilna. Prehravani MP3, 2Mpix fotak a zvysena odolnost jako tresnicka na dortu
    Hehe, mám to stejně. Pro ostatní jsem dinosaurus ale na to kašlu. Stačí mi základní funkce, svítilna, foťák na maličkosti... Kdysi jsem používal telefon i jako přehrávač, ale ten mám samostatný, takže se bez toho obejdu. Jenom škoda, že se výrobci v posledních letech zaměřují spíš na předražené pádla a v segmentu klasických telefonů už to není tak růžové.

bet_on-at_or

NFG_ICE->
    Zakopaný pes v obou rovinách (zařízení+služba) je prostě v tom, že chci "pracovní nástroj" a nevidím konkurenceschopné řešení - jen módní a kýčovitě zabalený fetiš - marketingoví mistři vyzdvihují něco, co pokládám za naprostou samozřejmost. Je to jednoduché... Tvou závist chápu, mám-li si totiž spočítat kolik bych v posledních dvou letech utratil za mobil za těchto podmínek, je to totéž, jako bych se dal na kouření/drogy...

Registrace
    Oct 2007

NFG_ICE->
    Zakopaný pes v obou rovinách (zařízení+služba) je prostě v tom, že chci "pracovní nástroj" a nevidím konkurenceschopné řešení - jen módní a kýčovitě zabalený fetiš - marketingoví mistři vyzdvihují něco, co pokládám za naprostou samozřejmost. Je to jednoduché... Tvou závist chápu, mám-li si totiž spočítat kolik bych v posledních dvou letech utratil za mobil za těchto podmínek, je to totéž, jako bych se dal na kouření/drogy...
    Tak to jsem se mozna spatne vyjadril, ja Ti nezavidim to, ze neutracis, ja Ti zavidim to, ze nejsi zavisly - ja si s tim porad hraju, lezu na net atd. A zere mi to cas a pozornost. Penize neresim, moje rocni utrata za telefon je cca 750,- = to je jedna vecere v lepsi restauraci ve dvou

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2008

Tak jsem koukl na nadpis, a řekl jsem si, že ideálnní mobilní systém, by měl vycházet ze slova mobilní, a tedy měl by být přenosný mezi všemi zařízeními co používám se vším všudy... Což je zatím utopie...
    Druhým pohledem jsem zjistil, že tu jde o mobily, kde mám svou dobrou poslední nebarevnou nokii... a jsem s ní plně spokojen, neb to můžu ještě nazývat mobilem(ty dnešní pamobily umí vše jiný a nic pořádně)... Moje představa mobilu, je nerozbitný přístroj, nabíjený max jednou za půl roku, s dobrou svítilnou- jediná nefunkce mobilu, kterou jsem ochoten využít...

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

To nejlepší co bych si mohl představit je hardware současných špičkových telefonů jako je Galaxy S3 a operační systém Windows Mobile 6 po případně 6.5

Crool

Operační systém jedině Android. Ale záleží to na uživateli. Android je lepší pro ty lidi, kteří si chtějí i něco připrogramovat svého (což není takový problém) Windows zase pro nenáročné uživatele. Podobné je to u desktopů Win x Unix, akorát že taková diskuse by vyvolávala mnohem víc flamu.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od Crool Zobrazit příspěvek
    Operační systém jedině Android. Ale záleží to na uživateli. Android je lepší pro ty lidi, kteří si chtějí i něco připrogramovat svého (což není takový problém) Windows zase pro nenáročné uživatele. Podobné je to u desktopů Win x Unix, akorát že taková diskuse by vyvolávala mnohem víc flamu.
    Možná mě to tak jenom připadá, ale zrovna Android se mi zdá jako "uzamčený" uživateli, minimálně co se různých systémových hodnot týče. Samozřejmě nové Windows Phone je to samé v bledě modrém

bet_on-at_or

Citace Původně odesláno od schima Zobrazit příspěvek
    To nejlepší co bych si mohl představit je hardware současných špičkových telefonů jako je Galaxy S3 a operační systém Windows Mobile 6 po případně 6.5
    ARM architekturu jsem, z pohledu "pracovního nástroje", schopen akceptovat jedině v případě plné implementace x64 (například od AMD), na což si ještě počkáme - byl bych za to rád, konkurence je pro mně, coby zákazníka/spotřebitele, vítaná.

Neregistrovaný

ios je supr v tom ze se v nem nemusis vrtat

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    ios je supr v tom ze se v nem nemusis vrtat
    Jak pro koho. Pro jednu skupinu lidí je super, protože dostanou systém a používaj ho bez vrtání se v něm. Pro druhou skupinu je špatnej, protože té skupině nevyhovuje způsob jakým to Apple vymyslel a chtěli by si nějaké věci udělat jinak - a těm to iOS nedovoluje a nutí je dělat vše jen jak to vymyslel Apple.

Co se týče systému, tak mě stačí starej "OS" Nokie, kterej telefonuje, posílá sms, má kalendář a je nenáročnej (takže nežere baterku). Na zbytek věcí mi je telefon na nic, protože na tom titěrným displeji nic neudělám a velkej telefon se zas pořádně nedá nosit v kapse (+ žere baterku). Navíc dneska jdou výrobci jak šílení po tloušťce a velikosti displeje - na úkor výdrže, což mi VELMI vadí (současná 5 let stará nokie mi vydrží 10 dní a to tam je stará baterka). Ale to už je na jinou diskuzi (ne SW, ale HW mobilu).

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od DrZelenka Zobrazit příspěvek
    Jak pro koho. Pro jednu skupinu lidí je super, protože dostanou systém a používaj ho bez vrtání se v něm. Pro druhou skupinu je špatnej, protože té skupině nevyhovuje způsob jakým to Apple vymyslel a chtěli by si nějaké věci udělat jinak - a těm to iOS nedovoluje a nutí je dělat vše jen jak to vymyslel Apple.
    Tihle lide si vetsinou udelaji jailbreak se kterym je iOS co se tyce otevrenosti na stejne urovni jako Android s rootem.

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Ideální počítač
    Od Pavel Kovač v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 22-07-2012, 22:22
  2. Víkendová diskuze: Ideální flashdisk?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 22-01-2012, 22:17
  3. Víkendová diskuze: Ideální NAS server
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 36
    Poslední příspěvek: 24-02-2011, 09:37
  4. Víkendová diskuze: Ideální notebook?
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 05-10-2010, 23:27
  5. Víkendová diskuze: Jak by měl vypadat ideální NB?
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 31-01-2010, 10:51