Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 41

Téma: Víkendová diskuze: Ideální mobilní systém

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Kovač
    Registrace
    May 2006

Tímto Vás zveme na Víkendovou diskuzi na téma:

Ideální mobilní systém

Pokud si dnes kupujete mobilní telefon, tak se obvykle nejdříve rozhodnete podle operačního systému co v něm dříme. Každý má však svá úskalí, jaké funkce či vlastnosti byste vybrali ze všech aby vzniknul ideální telefon?

Zúčastnit se mohou i neregistrovaní, stačí stisknout tlačítko Odpověď u levého okraje stránky nad a pod příspěvky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Bez os. Telefon ma telefonovat, posilat sms a vydrzet dlouho nabity.
    Pokud bych se mel zamerit i na funkce, tak to bude budik a LED svitilna. Prehravani MP3, 2Mpix fotak a zvysena odolnost jako tresnicka na dortu

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Idealni telefon je pro me 7" tablet s hlasovym modulem pro volani (netrpelive vyhlizim ASUS Fonepad nebo podobnou alternativu s lepsimi paramatry - 1,2Ghz se mi zda malo), aby clovek nemusel po kapsach tahat 2 zarizeni. Surfovani na 3-4" obycejneho telefonu mi prijde jaksi nepohodlne Mel by mit fotak s bleskem a autofocusem, slusny HW - CPU, GPU a RAM a mel by aspon 1 den vydrzet v plnem zatizeni.... A taky by nemel stat majlant - treba tolik, co notebook nebo PC Nejsem moc narocnej

No a co se tyce systemu, tak samozrejme Android, kde je skoro vse zdarma!

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od NFG_ICE Zobrazit příspěvek
    No a co se tyce systemu, tak samozrejme Android, kde je skoro vse zdarma!
    Jo, ale neskutecne plny reklam

A nevim o tom ze by tam bylo neco uplne zadarmo A kdyz jo, tak to nestoji za to
    Naposledy upraveno uživatelem Salamander: 12-04-2013 v 13:49

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Klidně by to mohlo být bez OS, bo moje požadavky hodně uspokojoval už Sony Ericsson K750i, ten bych řekl, předběhl svou dobu. Ještě ho občas v létě používám, protože vydrží o dost déle bez nabíjení než dnešní smartphony. Když by to muselo být s OS, tak na Android jsem si zvykl, takže bych neměnil, ale pro mě jako počítačového veterána bych uvítal mobilní windows, co nejvíce se podobajícího a fungujícího jako toho na PC (ale windows 8 na mysli nemám, spíš jako sedmička). Vím, že by byl problém s dotykovým ovládáním, ale to pro mě nikdy prioritní nebylo.
    Reklamy nejsou problém, když je net na aondroidu vypnutý (osobní zkušenost), pak se nezobrazují.

bet_on-at_or

Ideální "telefon" je na základě diskuzí s podobně potrefenými lidmi, jako jsem já, takový, který má odporový display (úrovně tlaku, rozlišení, pro účely grafika) a win (plnohodnotný) kompatibilní platformu (x86/x64). Leckdo považuje Intelácké snahy prosadit Atomy za omyl, ale pro profesionály je to splněný sen. Takže nějaký 6'' s win a odporovým touch retina displayem v odolném provedení, který umožňuje nativně toto zařízení používat pro ovládání a k rozšíření pracovní plochy stávajících/dalších zařízení. Samozřejmostí jsou bezdrátové standarty pro připojení jiných/standartních ovládacích periferií.

Noxikk

Vnejsek z Blackberry 9900, vnitrek z Blackberry Q10, posledni Android s dodelanima PIM a USB synchronizaci s Outlookem.

advanced

Ideální mobilní systém i telefon v jednom je Nokia Lumia 920. Oproti jakémukoli jinému telefonu nemá konkurenci.

Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od Salamander Zobrazit příspěvek
    Jo, ale neskutecne plny reklam

A nevim o tom ze by tam bylo neco uplne zadarmo A kdyz jo, tak to nestoji za to
    No hele, ja si stahnu hry, ktere chci hrat ze sekce zadarmo a tesne pred hranim zakazu datove prenosy a mam to bez reklam Me ani nevadi, ze to ty reklamy ukazuje, me to zere muj mizernej FUP, kterej mam jen 150MB mesicne

bet_on-at_or

Předně, podobnou diskuzi jsme tu již měli, tak nějak se redakce opakuje, přitom bych neřekl, že je málo smysluplných a podnětných témat, která můžeme o víkendu hezky rozebrat.

Citace Původně odesláno od NFG_ICE Zobrazit příspěvek
    Me ani nevadi, ze to ty reklamy ukazuje, me to zere muj mizernej FUP, kterej mam jen 150MB mesicne
    Sto let za opicemi? No jo, tepat do našich operátorů, tak překonáme kadenci legendárního samopalu vz. 58 Ze zištných důvodů už několik let bojkotuji vlastnictví mobilního telefonu (jak je to možné??? Je...).

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od bet_on-at_or Zobrazit příspěvek
    Sto let za opicemi? No jo, tepat do našich operátorů, tak překonáme kadenci legendárního samopalu vz. 58 Ze zištných důvodů už několik let bojkotuji vlastnictví mobilního telefonu (jak je to možné??? Je...).
    http://www.mobilmania.cz/clanky/o2-f...8/default.aspx

pravda, 1GB FUP není až taková výhra, ale je to obrovský skok oproti dřívějšku

Registrace
    Oct 2007

Předně, podobnou diskuzi jsme tu již měli, tak nějak se redakce opakuje, přitom bych neřekl, že je málo smysluplných a podnětných témat, která můžeme o víkendu hezky rozebrat.

Nechapu sto let za opicema... Myslim, ze opice by byly rady, kdyby mely aspon volani a SMS.... Kazdopadne pri FUP 150MB mam slevu cca 60% (fleetova SIMka meho zamestnavatele), kdezto pri 1GB FUP bych musel platit sto procent, takze radsi budu mit 150MB skoro zadarmo nez 1GB za tezky prachy

bet_on-at_or

Salamander->
    Děláš si srnadu? To mě jako chceš nalákat, ty korporátní šelmo??? Tůdlenůdle! Pokud vím, tak je poměrně běžná interní paměť 16-32GB, to ji jako budu plnit dva roky, nebo půl roku za příplatek, který vyváží cenu nového zařízení? Mě nedoskočíš :-P

NFG_ICE->
    Opice ví, že nejlepší věci jsou zadarmo!

Registrace
    May 2006

Salamander->
    Děláš si srnadu? To mě jako chceš nalákat, ty korporátní šelmo??? Tůdlenůdle! Pokud vím, tak je poměrně běžná interní paměť 16-32GB, to ji jako budu plnit dva roky, nebo půl roku za příplatek, který vyváží cenu nového zařízení? Mě nedoskočíš :-P
    Nevím proč bych se tě měl snažit na něco přesvedčit
    Jenom jsem chtěl naznačit že to vypadá že co se týče mobilních operátorů, tak by se mohly věci posunout směrem k lepšímu.
    BTW: plnit obsah zařízení z mobilního připojení je stupidní nápad tak jako tak

BTW: http://mobil.idnes.cz/porovnani-o2-f...i-operatori_jm Tak nevím proč nadáváš
    Naposledy upraveno uživatelem Salamander: 12-04-2013 v 19:54

bet_on-at_or

[QUOTE=Salamander;530846
    BTW: plnit obsah zařízení z mobinlního připojení je stupidní nápad tak jako tak [/QUOTE]

Děláš si srnadu! I ty šibale - ostatní hesla: nativní, absurdní

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Ideální počítač
    Od Pavel Kovač v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 22-07-2012, 22:22
  2. Víkendová diskuze: Ideální flashdisk?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 22-01-2012, 22:17
  3. Víkendová diskuze: Ideální NAS server
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 36
    Poslední příspěvek: 24-02-2011, 09:37
  4. Víkendová diskuze: Ideální notebook?
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 05-10-2010, 23:27
  5. Víkendová diskuze: Jak by měl vypadat ideální NB?
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 31-01-2010, 10:51