Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 41 z 41

Téma: Víkendová diskuze: Ideální mobilní systém

bet_on-at_or

Citace Původně odesláno od DrZelenka Zobrazit příspěvek
    Jak pro koho... Apple.

Co se týče systému, tak mě stačí starej... Dneska jdou výrobci jak šílení po tloušťce a velikosti displeje - na úkor výdrže, což mi VELMI vadí (současná 5 let stará nokie mi vydrží 10 dní a to tam je stará baterka).
    Apple??? Aj tohle aj tamto? Nechci vyvolávat flame, ale tohle ideální "popichovák" - baterie. Ideální baterie by měla vydržet ve smartphonu/PDA (v ideálním načrtnutém zařízení) 24 hodin náročného pracovního provozu a měla by být samozřejmě vyměnitelná.
    Odpovídat lze po přihlášení

Neregistrovaný

Jako idealní smartphone považuju jakýkoliv smartphone s vysouvací qwerty klavesnicí!! Mám xperii x10 mini pro a mimo výdrže baterie, kterou má opravdu mizernou, na to jaké má rozměry, jsem spokojený, bohužel mi nezbývá nic jiného, než se spokojit s tímhle telefonem. Na českém trhu se takové telefony vyskytují hodně málo, nechápu proč se nedováží do Evropy, stejně tak jako za velkou louži?!
    Z hlediska operačního systému musim říct, že android neni špatný, ale občas si postaví hlavu, je to možná dáno tím, že HW na tomhle telefonu neni zrovna žádná hitparáda, hlavně operační paměť. Po té co jsem zkusil operační systém Windows na pár Nokiích (710,900,920), tak jsem byl mile překvapen rychlostí, s jakou se dalo pohybovat v menu, jak bývá u Nokie zvykem všechno je jednoduché a tam kde byste čekali, což u androida se říct nedá, je to krapet obtížnější oprační system na práci v menu...
    Takže když vemu v potaz všechny tyto parametry, které bych od telefonu čekal, tak jako ideální mobilní systém jako celek, by se mi líbil smartphone o velikosti X10 mini pro, klidně i o palec větší, s baterii o kapacitě alespoň 1500mAh, s operačním systémem Windows, hardware by nemusel být nijak špičkový... A tak od doby, kdy mám tento telefon mi nezbývá než doufat, že se stane zázrak a někdo takový telefon konečně vyrobí

Neregistrovaný

mam palm pre2, a jak rika kolega prede mnou, tak ad qwerty klavesnici neni
    jinak (mrtvy) webos je nejlepsi system do telefonu co jsem znam (nezkousel jsem apple produkty a nove wm)
    supr prepinani aplikaci,intuitivni (a konzistentni) ovladani systemu,dotykova plocha pod displejem jako ovladaci prvek, bezdratove nabijecka,notifikacni dioda, 'soupatko'na tichy rezim...
    nevidim na trhu nic srovnatelneho a stale premyslim jestli nekoupit dva pre3 do foroty .]

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

Bohuzel dneska je to tragedie........... A to rikam velice nerad, ale slusny telefon se dneska da koupit jen s Androidem......... Jenze pojem "slusny telefon" je u me kolem 15ky a to jen tak nekdo neda. A uprime podle me telefon pod 10K je naprosto k nicemu --- a hazejte kameny.
    Ja si ted vybiram telefon a sem naprosto vyrizenej - protoze nabidka je dost ohavna.
    Vlastne prakticky se da vybirat jen z vlajkovych lodi a to jeste Apple nesnasim, a Nokie uz mam dost, Asus nechci z principu, Samsung ma kazdej jouda, tedy pripada v uvahu HTC, Huawei, ZTE, Sony..... a tim to konci

bet_on-at_or

Georginek->
    Kup si Aligator (ZTE???) a postaráš se okolí o náramnou zábavu, zatímco se můžeš potutelně usmívat právě ty na ostatní. Anebo se řiď heslem "všechno, nebo nic", jako já a kup si za ty prachy něco užitečnějšího i když ne módního (Toughbook např.)...

Diamondback

Škoda Maema/slepá kolej... android je klasika/jak pro koho... Windows mě nelákají... iOS skoro nesnáším...Někde jsem zahlédl Ubuntu/linux... to bych rád vyzkoušel!

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jun 2012

Mě mrzí jak to dopadlo s komunikátory od Nokie. Skončil jsem u 9500 a ty další už nejsou tak dobře propracované. Jediná E90 by mohla být náhradou, ovšem k čemu je komunikátor se kterým se pracuje lépe v uzavřeném stavu.

Měl jsem v prackách i pár nových smartfounů a získal dojem že smartfouny skončily někde u prvních MDA s WM2005. Ty byly pro mě alespoň krásně přehledné a snadno ovladatelné. S androidem jsem pomalu nevěděl jak volat a vydržel jsem jej používat ani ne den.

Neregistrovaný

Plně souhlasím s prvním příspěvkem diskuse. Na systému absolutně nezáleží, stačí, když to umí telefonovat, SMS, budík - pokud to má 3 MPx foťák a kalendář, tak to nevadí, už jsem je taky jednou nebo dvakrát použil, ale obešel bych se bez nich. Hlavní je výdrž akumulátoru alespoň 2 týdny, lépe 4.

Občasný diskutér Avatar uživatele kolecko
    Registrace
    Nov 2007

2 mobily:

primarny: S2, neobmedzeny internet, na mobil slusny fotak, avsak vydrz max 2 dni. Po 4 rokoch pouzivania iPhonov som s radostou opustil iOS, s Androidom som podstatne spokojnejsi.
    sekundarny: Nokia N73, vydrz minimalne tyzden, znesie menej setrne zaobchadzanie. Do buducna hladam nahradu, snad znovu Nokia , tentokrat C5-00

u mna nadalej 2 mobily, primarny vacsi dotykovy, sekundarny tlacidlovy s lepsou vydrzou.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Georginek Zobrazit příspěvek
    Bohuzel dneska je to tragedie........... A to rikam velice nerad, ale slusny telefon se dneska da koupit jen s Androidem......... Jenze pojem "slusny telefon" je u me kolem 15ky a to jen tak nekdo neda. A uprime podle me telefon pod 10K je naprosto k nicemu --- a hazejte kameny.
    Ja si ted vybiram telefon a sem naprosto vyrizenej - protoze nabidka je dost ohavna.
    Vlastne prakticky se da vybirat jen z vlajkovych lodi a to jeste Apple nesnasim, a Nokie uz mam dost, Asus nechci z principu, Samsung ma kazdej jouda, tedy pripada v uvahu HTC, Huawei, ZTE, Sony..... a tim to konci
    Když si naťuknul tu cenovou politiku, tak by přijde 15k za mobil hodně moc peněz, protože za to koupíš PC (nebo přihodíš pár tisícovek) ve srovnání s mobilem, na kterém práci (resp. funkce které potřebuji) na tom neudělám, to už spíš tablet, ale to má taky své omezení. To už bych musel sáhnout po notebooku, kdybych potřeboval být mobilní.

Neregistrovaný

...najlepsi mobilny system je - ziadny telefon, a mas "vystarano"...

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Ideální počítač
    Od Pavel Kovač v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 22-07-2012, 22:22
  2. Víkendová diskuze: Ideální flashdisk?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 22-01-2012, 22:17
  3. Víkendová diskuze: Ideální NAS server
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 36
    Poslední příspěvek: 24-02-2011, 09:37
  4. Víkendová diskuze: Ideální notebook?
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 05-10-2010, 23:27
  5. Víkendová diskuze: Jak by měl vypadat ideální NB?
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 31-01-2010, 10:51